Реклама

Названо месенджери, які вважаються найбезпечнішими для користувачів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Питання безпеки в інтернеті завжди стоїть на першому місці, тому з вибором правильного месенджера не потрібно квапитися і вибирати саме той, який підійде вам найбільше. Зараз буде названо месенджери, які вважаються найбезпечнішими для користувачів, на думку багатьох експертів.

Telegram

Месенджер Telegram сварять за багато недоліків, серед яких часом з’являються звинувачення в недостатній безпеці користувачів та їх приватного спілкування в месенджері.
Насправді, Telegram збирає про своїх користувачів ту інформацію, яка доступна у вільному доступі і яка необхідна для безпечного користування месенджером. В месенджері використовується шифрування MTProto. Крім цього, всі ваші листування зберігаються зашифрованими на одному сервері, а ключі від шифрування зовсім на іншому. Ймовірність заволодіти цими ключами і вашою перепискою надзвичайно мала.

Крім цього, варто відмітити, що Telegram досить швидко розвивається і з кожним місяцем в нього все більше і більше активних користувачів.

Signal

Про Signal в Україні знають не так багато людей, точніше знало не так багато. Популярність цього месенджера стрімко зросла після скандалів навколо WhatsApp та їхньої політики конфіденційності. Також варто відмітити, що месенджер Signal рекламував Ілон Маск і запевняв, що він найкращий в своєму сегменті.

Стосовно захисту користувачів, то всі особисті листування між користувачами зберігаються тільки на їхніх смартфонах. В той момент, коли отримувача нема в мережі, повідомлення на деякий час затримується на хмарному сервісі в очікуванні появи отримувача.

WhatsApp

WhatsApp не можна було обійти стороною, оскільки ним все рівно ще користується велика кількість людей. Дивлячись на останні події з політикою конфіденційності, велика кількість користувачів перейшли на Telegram та Signal. Якби не було, але шифрування та захист користувачів в них на достатньому рівні. WhatsApp збирає про своїх користувачів достатню кількість інформації, а саме номер телефону, контакти, логіни, файли cookies, дані про транзакції і тому подібне. Єдина перевага у WhatsApp в тому, що вони використовують шифрування як в Signal, тобто повідомлення зберігаються тільки на пристроях співрозмовників.

Viber

Нарешті дійшла черга до месенджера Viber, який надзвичайно популярний в Україні. Головною перевагою Viber є те, що в ньому використовується таке ж шифрування, як і в Signal — повідомлення зберігаються тільки на пристроях користувачів.

Недоліком можна назвати те, що месенджер збирає багато іншої інформації про своїх користувачів, а саме контактні дані, адрес електронної пошти, платіжні дані та інше.

В цьому рейтингу представлені найпопулярніші месенджери серед українців, які найкраще забезпечують конфіденційність користувачів. Звісно, в кожного з них є певні недоліки, але в загальному кожен з них підійде для повсякденного користування.

Щоб вибрати дійсно безпечний месенджер, варто дивитися на той, який збирає найменше інформації про своїх користувачів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як зробити WhatsApp кращим за всі інші месенджери

Як вже говорилося раніше, WhatsApp можливо і немає стільки всього в своїх функціях, як інші месенджери, але люди не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -