Реклама

Названо найавтономніший смартфон 2021 року, який ще й бюджетний

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Багато різних факторів впливає на вибір найкращого телефону для ваших потреб. Звичайно, камери дуже важливі, і розмір екрану теж важливий. Я, будучи більш розсудливим типом, обираю більш компактні конструкції. Ваш вибір може відрізнятися залежно від того, яким повинен бути вирішальний фактор для покупки телефону.

Але я думаю, що серед покупців телефонів часто не помічається одна річ, яка насправді дуже важлива - час автономної роботи. Зрештою, незалежно від того, який телефон ви отримаєте, ви хочете мати такий, який триває довго заряд.

Я не кажу, що час роботи від акумулятора - це не єдине, що слід враховувати - це дуже важлива річ. І якщо ви цінуєте час автономної роботи понад усе, є лише один смартфон, який підійде вам ідеально - Moto G Power (2021) .

Названо найавтономніший смартфон 2021 року, який ще й дешевий

Насправді, дивлячись на наш найкращий список часу автономної роботи телефону , найновіша версія Moto G Power не знаходиться на 1 місці. Ця честь належить минулорічному Moto G Power, який перевершує нову модель трохи більше ніж на 2 години на нашому тесті акумулятора. Звичайно, у телефоні 2021 року телефон має кращу основну камеру та нижчу стартову ціну, тож, можливо, ці додаткові 2 години варто пропустити.

Інше, що вирізняється у наших найкращих записах про час автономної роботи - це те, що Motorola має цю конкуренцію. Окрім двох останніх моделей Moto G Power, чотири інших телефони від Motorola увійшли в топ-10. Хоча пара таких телефонів вийшла 12 місяців тому, інші - як Motorola One 5G Ace - нові надходження.

Названо найавтономніший смартфон 2021 року, який ще й дешевий

І щоб не випередити себе, я готовий взяти на заклад деякі додаткові телефони Motorola, які незабаром потраплять до цього списку. В даний час я тестую Moto G Stylus (2021). Навіть відступаючи, щоб подбати про інші історії та огляди, я виявляю, що акумулятор Moto G Stylus майже не падає. У режимі очікування цей телефон просто не забирає енергію.

Враховуючи, що минулорічне видання Moto G Stylus вже є в нашому списку з найкращим часом автономної роботи телефону, а цьогорічна версія має той самий акумулятор на 4000 мАг, я був би дуже здивований, якщо новий телефон не приєднається до свого попередника. І це ще до того, як ми навіть протестували Moto G Play (2021) та його акумулятор на 5000 мАг.

Як це робить Motorola?

У чому секрет тривалого успіху Motorola? Великі батареї, очевидно, відіграють важливу роль, оскільки багато телефонів, які вразили нас, мають величезні блоки живлення. Наприклад, як і Moto G Play, останній Moto G Power також має акумулятор на 5000 мАг.

Але Motorola, схоже, також звертається до чіпсетів, які дуже енергоефективні. Наприклад, Motorola Edge оснащений Snapdragon 765, системою на чіпі, яка, здається, знаходиться у багатьох довготривалих телефонах. 

Якщо ви хочете, щоб ваш наступний смартфон довго працював від однієї зарядки, переконайтеся, що пристрій Motorola є у списку телефонів, які ви розглядаєте. Можливо, він не буде відповідати всім критеріям, які ви цінуєте, але, швидше за все, це забезпечить довгий час автономної роботи.
Також варто дещо запастися терпіння, оскільки він поки недоступний в Україні, а наша версія для тестування була куплена на європейському ринку. Наш варінт був куплений за 180 євро, що цілком бюджетно.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо переваги та недоліки різних зовнішніх накопичувачів

Зараз усі люди користуються комп'ютерами чи ноутбуками, на яких і зберігають усю інформацію та дані. Це не є абсолютно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -