Названо найбільш дратівливі проблеми в месенджері Viber

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Месенджер Viber найпопулярніший месенджер в Україні і користуються ним практично всі люди, які мають елементарні навички користування смартфоном. Причину, чому він такий популярний досить складно назвати, але найперше, що приходить на думку, це те, що він найшвидше “розрекламувався” в Україні, відповідно, про нього знали / чули більшість користувачів інтернету і завантажували собі на смартфон. Стосовно функціоналу, то у Viber доступний досить широкий функціонал, який дозволяє здійснювати не тільки текстові листування, а й дзвінки та відеозв’язок. Окрім цього, месенджер часто отримує оновлення з новими функціями та виправленням старих багів, що в цілому підтверджує його життєздатність та процвітання в майбутньому. На жаль, особисто для мене, Viber складно назвати найкращим месенджером, і мова тут йде не про функціонал або його можливості, а про проблеми, які часом виводять з себе. Відповідно до цього, зараз буде названо найбільш дратівливі проблеми в месенджері Viber, які змушують мене користуватися іншими месенджерами. Зразу варто зауважити, що це тільки ті проблеми, які дратують особисто мене. Також в кінці цього матеріалу назву способи, якими я намагався вирішити ці проблеми.

Перша дратівлива проблема – “Перепідключення”.

Якщо конкретніше, то “спроба перепідключення” під час дзвінка, яка останнім часом з’являється неймовірно часто. Фактично, в мене дійшло до того, що я не можу спокійно і безперебійно спілкуватися з другом / родичем більше 5-10 хв. Якщо розмова триває понад 5 хв, то з великою ймовірністю розпочнуться “перепідключення мережі” і тому подібне. Це б не було проблемою, якби в мене був поганий і нестабільний стільниковий зв’язок або ж домашній Wi-Fi. В тому ж Telegram і WhatsApp проблеми відсутні і навіть Skype не скаржиться.

Друга дратівлива проблема – Спам

Хоча Viber інтенсивно бореться із спамом, шахраями і тому подібним, їхня кількість все рівно не скоротилася. Як мінімум один раз в декілька днів приходять повідомлення від невідомих абонентів з проханням щось купити / продати і тому подібне. Я регулярно їх блокую, але кожного разу з’являються нові й нові номери.

Заборонити відправляти повідомлення невідомим номерам також не можу, оскільки в робочих процесах часто пишуть нові люди із нових номерів.

Третя дратівлива проблема – Переривання

Напевно кожен інколи стикався з такою ситуацією, коли ви розмовляєте з кимось по телефоні, інтенсивно щось розповідаєте, а він вас просто не чує. Якщо дана проблема інколи трапляється під час розмов в месенджерах, то це не так вже й страшно, але коли на “тій стороні” зникають часто, або я зникаю часто, то це вже досить серйозна проблема. Виходом в цієй ситуації є періодична “перекличка”. Знову ж нагадую, стільниковий зв’язок і Wi-Fi завжди показують хороший зв’язок.

Четверта дратівлива проблема – “Зникаючі повідомлення”.

В даному випадку я говорю не про круту функцію “зникаючі повідомлення”, а про звичайний баг, коли відправлене повідомлення не доходить до отримувача. Найгірше тут те, що ви навіть не будете знати, чи повідомлення справді дійшло до отримувача.

На жаль, така проблема може спостерігатися не тільки у Viber, а й в Telegram і WhatsApp.

Зараз стосовно того, що я робив, щоб хоч якось вирішити ці проблеми, оскільки по одній вони не такі вже й страшні, але разом – виводять з себе.

Так ось, стандартно, я виконував наступне:

  1. Перезавантажував смартфон.
  2. Перемикав з мобільного інтернету на Wi-Fi і навпаки.
  3. Шукав кращу мережу і підходив максимально близько до Wi-Fi.
  4. Видаляв і завантажував Viber.
  5. Перевіряв месенджер на своїх інших смартфонах.
  6. Сканував смартфон в пошуках вірусів.
  7. Скидав смартфон до заводських налаштувань.

Пройшовши всі ці кроки, деякі проблеми на певний час (1-2 дня) зникали, але потім все відбувалося по-старому. Пошук ефективного вирішення проблеми зайняв немало часу, але його так і не було знайдено. У Viber також не бачать проблем, тому можливо, проблема стосується особисто мого аккаунта у Viber, або мені просто не пощасливилося.

Якщо у вас схожі проблеми або деяка проблема із месенджером Viber, то пишіть нам через форму зворотнього зв’язку або ж безпосередньо редактору ITechNews в Instagram, подивимося скільки нас, страждаючих користувачів Viber.

Також нещодавно у Viber розповіли, як користуватися новими та ексклюзивними функціями месенджера.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы 3 смартфона с металлическим корпусом, которые актуальны в 2021 году

Стаття доступна українською...Если присмотреться к большинству смартфонов, которые доступны на нашем рынке, то практически все они с пластиковым корпусом,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -