Реклама

Названо найбільші недоліки Amoled-дисплеїв, про які варто знати перед покупкою смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви стежите за матеріалом, який публікується на нашому ресурсі, то могли звернути увагу на підбірки смартфонів в різних цінових сегментах, які ми публікуємо практично кожного дня. Особливістю цих підбірок, окрім ознайомлення вас з різними моделями смартфонів та актуальними цінами на них, є ще те, що більшість цих смартфонів отримують або IPS або AMOLED дисплеї. Сьогодні власне й поговоримо про останні, оскільки вони хоч і виглядають яскраво і преміально, але не позбавлені недоліків, тому про них варто знати перед покупкою смартфона.

Перший і найбільший недолік AMOLED-дисплеїв полягає саме в їхній дороговизні. Дороговизна тут на кожному кроці, починаючи з виготовлення цієї панелі та ремонту і закінчуючи заміною. Відповідно до цього, смартфони, які отримують AMOLED-дисплеї, зазвичай відносять до середнього або преміального рівня. Якщо ж ви зустрінете бюджетний смартфон з таким дисплеєм, то з високою ймовірністю, виробник або заощадив на покупці якісних панелей, або ж заощадив на якісних та потужних інших комплектуючих.

Також варто зразу попередити, що в більшості випадків, AMOLED-дисплеї не піддаються ремонту і їх тільки замінюють, що часом буває неймовірно дорого і може обійтися в пів (або більше) вартості вашого смартфона.

Цікаво: Чим відрізняється OLED дисплей від AMOLED?

Наша порада - купуйте смартфони з AMOLED-дисплеями тільки з дорожчого сегменту, оскільки так ви отримаєте якісну та сочну картинку, та нормальне залізо в смартфоні.

Про наступний недолік ви вже могли знати - вигорання. Так, це та проблема, яка зупиняє більшість від покупки смартфонів з AMOLED. На жаль, ідеальну AMOLED-панель, яка б з часом не вигорала, ще не вигадали. При активному користуванні смартфоном, на вашому екрані почнуть з'являтися жовті плями, особливо в тих місцях де розміщуються статичні позначки (годинник, позначки додатків і тому подібне). Особливо це стосується тих елементів на вашому екрані, які віддають синім кольором.

В даному випадку, єдиною порадою, яка відтягне вигорання, стане використання різного набору тем для головного екрану і періодична заміна позицій елементів на екрані. Так ви дещо відтягнете цей неприємний процес.

Наступний недолік, з яким стикаються досить багато користувачів - біль в очах після тривалого користування смартфоном з AMOLED-дисплеєм. Причиною болю очей в багатьох користувачів є те, що в AMOLED-дисплеях використовується автоматичне регулювання яскравості за допомогою широтно-імпульсної модуляції або ж просто ШІМ. В результаті, екран починає включатися-виключатися, а це викликає миготіння, яке власне й подразнює очі і робить їх сухими. Тому перед покупкою смартфона з AMOLED, краще протестувати якийсь пристрій з таким дисплеєм на "сумісність", оскільки буде прикро, якщо після 2-3 днів активного користування, ви не зможете дивитися на свій смартфон без сліз.

Останній недолік - насиченість кольорів та контраст. Ви можете заперечити, що власне через це й купують смартфони з такими екранами, але на жаль, багато виробників настільки сильно "накручують" спецефекти на екранах своїх пристроїв, що картинка не здається правдоподібною і суттєво відрізняється від тої, яка була в оригіналі. Це ж стосується й відео.

Цікаво: Названо 3 найкращі дешеві смартфони з AMOLED екранами.

Тому, перед покупкою смартфона конкретної моделі, краще подивіться, чи картинка справді правдоподібна і чи не виглядає, як після фотошопу.

Також нещодавно було створено гнучкий AMOLED екран, який клеїться до шкіри.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, чому українці видаляють Приват24 із своїх смартфонів

Останнім часом все частіше можна зустріти гнівні відгуки клієнтів ПриватБанку. Найчастіше вони стосуються несправедливих блокувань банківських карт, відмов у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -