Реклама

Названо найкращі програми для безпеки та приватності вашого смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нам може здаватись, що наші смартфони нікому нецікаві, тому і доступу ніхто, окрім нас, до них немає. Однак шахраї не обходять новітні технології боком і ви можете навіть не підозрювати, що за вами хтось стежить чи використовує вашу особисту інформацію саме через ваш телефон. Тим паче зараз існує багато програм, які полегшують цю процедуру. Найчастіше з цим стикаються відомі особи, а із звичайними користувачами таке може трапитись за умови доступу сторонніх до камери чи мікрофону. Та у будь-якому випадку не варто впадати в паніку, адже існує також багато програм-захисників, які рекомендую завантажити на смартфон і більше не хвилюватись щодо поширення ваших даних.

AppLock Pro

Особисті дані захистити простіше простого – варто тільки заблокувати доступ до галереї чи Google Drive. Це можна і варто зробити, якщо ви не хочете, щоб ще хтось бачив цю інформацію. Допомогти з цим може безкоштовна програма AppLock Pro із приємним та, що найголовніше, зручним та зрозумілим інтерфейсом. Також за певну оплату можна завантажити AppLock Pro без реклами.

Цікаво: Названо 4 поради, як надійно захистити свої дані на смартфоні.

Paranoia Access

Найчастіше інформацію отримують через камеру та мікрофон, тому захистити їх нам допоможе Paranoia Access.
Працювати з Paranoia Access надзвичайно легко. Завантаживши програму, увійдіть в неї та знайдіть функцію «Захист камери» або ж «Захист мікрофону». Також тут є можливість увімкнення чи вимкнення звуку сповіщень, вібрації, очищення буферу обміну та інші. Для чого це?

Наприклад, якщо камера ввімкнена ви одразу ж відчуєте вібрацію, тримаючи телефон у руці, або ж побачите відповідне сповіщення. Окрім цього, програма має перевагу у тому, що повідомить вас таким самим чином, якщо будь-який інший додаток, який має доступ до камери, раптово активує її.

Помітними плюсами є те, що Paranoia Access не погіршує роботу Android, не забирає багато пам’яті і не просить доступів та дозволів до якихось інструментів.

APR Guard

Програма APR Guard захистить ваш телефон, якщо ви часто користувались громадськими Wi-Fi і цим самим наразили його на небезпеку у вигляді різних атак. Наприклад, Wi-Fi kill.

Цікаво: Названо ефективний захист від шахраїв в інтернеті.

Kaspersky Who Calls

Kaspersky Who Calls – найкращий варіант для блокування спам-дзвінків. Ця програма блокує виклики від всіх небажаних осіб – колекторів, шахраїв, псевдо банків та всіх-всіх інших. Можна налаштувати і програма блокуватиме навіть вихідні спам-дзвінки, щоб ви випадково самостійно не зв’язались із недобросовісними людьми.

У безкоштовній версії Kaspersky Who Calls блокуватиме такі дзвінки тільки за умови підключення до Інтернету, а у платній версії це можливо навіть в офлайн-режимі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы основные признаки того, что вашу SIM-карту нужно заменить

Стаття доступна українською...Без связи сегодня трудно представить нашу жизнь, так как все мы привыкли быть в курсе всех событий,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -