Названо найкращий безкоштовний антивірус для Windows в 2021 році

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Захист конфіденційної інформації, захист ПК та ноутбуків, і захист смартфонів відіграє неймовірно важливу роль в наш час. Проблемою є те, що зараз велика кількість людей активно користується месенджерами, соціальними мережами і в цілому інтернетом, що з неймовірною силою притягує хакерів та інших зловмисників, які намагаються заволодіти конфіденційною інформацією, яку в подальшому будуть використовувати для шантажу або ж для продажу іншим зацікавленим сторонам. Відповідно до цього, всі замислюються над тим, як краще захистити себе та свої пристрої від можливої атаки, і тут на допомогу приходять антивіруси, які покликані саме з цим боротися. На жаль, останнім часом їхня репутація дещо погіршилася і причиною стало шкідливе програмне забезпечення, яке антивірусні програми з легкістю пропускали. Зараз же на хвильку забудемо за це і згадаємо, як вони захищають наші пристрої від тисяч інших вірусів, а з цим вони справляються досить добре. Відповідно, якщо ви все ж вирішили скористатися антивірусом на своєму ПК, то зараз буде названо найкращий безкоштовний антивірус для Windows у 2021 році.

В даному випадку візьмемо до уваги нещодавній рейтинг найкращих антивірусів, який склала незалежна лабораторія AV-Test. В їхньому рейтингу взяли участь всі відомі антивірусні програми, яким присвоювали бали в трьох показниках, а саме Захист (Protection), Продуктивність (Performance) та Зручність (Usability).

Лабораторія не взялася називати найкращий безкоштовний антивірус, оскільки в тих чи інших показниках, були кращі антивіруси і були гірші, але в цілому, вони показували непоганий результат.

З детальним рейтингом антивірусів можете ознайомитися нижче, але візьміть до уваги, що всі антивіруси розмістилися в алфавітному порядку. Окрім цього, при виборі антивіруса для домашнього користування, звертайте увагу саме на той показник, який відіграє для вас найважливішу роль, тобто це або Захист (Protection), або Продуктивність (Performance), або ж Зручність (Usability). Також можна подивитися на той антивірус, який отримав найкращі оцінки в цих трьох показниках. Найкращим варіантом буде, якщо ви поекспериментуєте з декількома і особисто для себе виберете найкращий.

Названо найкращий безкоштовний антивірус для Windows в 2021 році

Також нещодавно було названо найпопулярніші міфи про Microsoft Windows.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Google Play Console розкриває смартфон LG Velvet

Вперше, LG Velvet 5G був випущений в Південній Кореї ще в травні цього року. Працювала дана модель на чіпсеті...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -