Названо найпопулярнішу причину втрати заряду акумулятора на Android-смартфонах

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Android-смартфони можна назвати універсальними смартфонами, оскільки вони задовільняють потреби великої кількості людей, даючи їм вибір між великою кількістю ультрабюджетних смартфонів і такою ж кількістю флагманських смартфонів. Не дивлячись на це, вони також не позбавлені недоліків, які частіше проявляються в бюджетних моделях і рідше в дорогих, флагманських. Про один такий недолік зараз поговоримо, а саме буде названо найпопулярнішу причину втрати заряду акумулятора на Android-смартфонах.

Як відомо, на швидку втрату заряду впливає дійсно багато чинників, серед яких велике місце займає процесор, дисплей, мережі та оптимізація системи. Саме про оптимізацію зараз і піде мова, оскільки на всіх смартфонах ви знайдете великий набір додатків, які можуть бути погано оптимізованими і через це автономність смартфона гасне просто на очах.

Так ось, при поганій оптимізації, додатки (та й система в цілому) частіше звичайного звертаються до процесора, через що витрати заряду й підвищуються. Якщо з всіма додатками та їхньою оптимізацією можуть допомогти тільки їхні розробники (чого вони робити не сильно хочуть), то з нашої сторони ми можемо дещо знизити їхній негативний вплив на автономність смартфона, та й на роботу смартфона в цілому.

Для цього нам необхідно тільки обмежити їм доступ до серверів, завдяки чому можна буде заощадити від 30 до 40 % заряду за один цикл. Справді, це досить великі відсотки, але на ділі так і виходить. Так ось, нам потрібно вимкнути синхронізацію цих додатків, в результаті зменшиться кількість запитів до серверів, а значить рідше буде задіюватися процесор і смартфон в цілому.

Щоб вимкнути синхронізацію, необхідно перейти в Налаштування смартфона та шукати Облікові записи. Далі необхідно вибрати обліковий запис, яким ви користуєтесь найрідше та натиснути на нього. Після цього шукаємо “автосинхронізацію” та вимикаємо її.

Фактично, змін в роботі смартфона ви не повинні відчути, оскільки все як працювало на смартфоні, так буде і далі працювати. Єдине з чим можуть виникнути складнощі, так це з синхронізацією контактів. Якщо це принесе дискомфорт, то інколи можете вмикати автосихронізацію. Радимо поекспериментувати перед тим як остаточно вимкнути автосинхронізацію.

Також нещодавно було названо непотрібні функції на Android, які можна зразу відключити.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю

Раніше повідомлялося, що компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю. Сьогодні стало відомо, що масове виробництво смартфонів розпочнеться...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -