Реклама

Названо найпопулярніший додаток за перший квартал 2022 року

Останні Новини

Користуючись смартфонами, ми автоматично користуємось і значною кількістю додатків. Це цілком логічно. А чи слідкуєте ви за тим, які додатки є найпопулярніші? Або хоча б звертаєте увагу на кількість завантажень певного додатку?

Це досить цікава інформація, як на нас. Та й не лише для нас, оскільки багато компаній щороку визначають додатки, якими найбільше цікавляться користувачі та формують їх рейтинги. Сьогодні ми розповімо, хто ж посів перше місце серед додатків у першому кварталі 2022 року.

Цікаво: Українцям розповіли, чи доведеться платити за користування TikTok.

Думаю, додаток, який очолює рейтинг мало кого здивує, адже це TikTok, додаток для обміну невеликими відео. Минулого року даний додаток також показував значні результати, а от у 2022 році аналітики прогнозують ще більше зростання аудиторії даного додатку. У першому кварталі 2022 року, TikTok установили на свої смартфони більше 3,5 мільярдів користувачів із різних платформ.

Також варто відмітити, що це перша програма, яка досягла таких значних результатів, при цьому не належить до Meta. Тобто, додаток TikTok залишає позаду Instagram, Facebook та WhatsApp. Загалом, усі названі програми разом із Telegram, є найпопулярнішими мобільними застосунками у Європі протягом останніх чотирьох кварталів.

Цікаво: Відомо, як легко деактивувати або видалити свій профіль в Instagram.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 отримав європейську ціну

Не так давно (11 червня) в Китаї відбувся реліз Mi Band 5, як він вже вспів стати найпопулярнішим фітнес-трекером...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -