Реклама

Названо найпопулярніші додатки, за допомогою яких батьки стежать за своїми дітьми

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було названо найпопулярніші додатки, за допомогою яких батьки стежать за своїми дітьми. Згідно останньої інформації, наданою компанією Avast, велика кількість батьків стежить за своїми дітьми і в цьому їм допомагає компанія Stalkerware, яка пропонує 9 різноманітних додатків для стеження.

Як повідомляють в Avast, ці додатки, які коштують як чашка кави, пропонують батькам неетичний набір функцій, який включає в себе зчитування всіх отриманих смс на смартфон дитини, доступ до місцезнаходження, доступ до соціальних мереж, запис дзвінків, доступ до збережених фото та відео, доступ до історії браузера і навіть до дистанційного керування смартфоном.

Як видно, ці додатки розраховані на тих батьків, в яких відсутня довіра до своїх дітей і які не розділяють особистий простір своєї дитини.

Основний контингент компанії Stalkerware це ревниві чоловіки або дружини, або ж для роботодавців. Як виявилося, компанія також використовує страхи батьків для їхнього маніпулювання, а саме розказують про травлю дітей в школі, шахраїв та ще багато зла, яке в будь-якому випадку може зустрітися дитині в цьому світі. Найперше, рекомендується проводити батькам роз'яснювальні бесіди з своїми дітьми, щоб в них було розуміння хорошо і поганого, правильного і неправильного та безпечного і небезпечного.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi розробляє надзвичайно швидкий смартфон

Нещодавно з’явилися чутки, що Xiaomi розробляє надзвичайно швидкий смартфон. Як виявилося, чутки були правдиві. Redmi (бренд Xiaomi) дійсно працює...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -