Реклама

Названо найпопулярніші скарги користувачів Instagram

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно ми висвітлювали неприязнь українців до соцмережі Facebook, тому вирішили проаналізувати відношення українців до Instagram. Нагадуємо, що цей додаток для обміну фото, відео та повідомлення досить популярний серед українців і не дивно, що його сильно критикують. Зараз мова піде про останнє оновлення, яке було випущене 4 березня 2021 року і поломало додаток, чим принесло великий дискомфорт користувачам. Зараз ITechNews буде названо найпопулярніші скарги користувачів Instagram.

Як ми писали вище, додаток було оновлено 4 березня і як завжди, воно принесло багато багів, які зараз вирішують. Для прикладу, один користувач скаржиться на те, що не може залишати коментарі, шрифт може бути надзвичайно маленьким і найбільшою проблемою стало те, що при використанні чорної теми, всі білі букви перетворюються в квадрати.
Інший користувач вже скаржиться на те, що в нього перестали завантажуватися повідомлення. Навіть не допомогло повне видалення та оновлення додатку.

Названо найпопулярніші скарги користувачів Instagram

Наступний користувач скаржиться на те, що він не може завантажити більшість відео (90 % відео). Як завжди, додаток видає помилку і перезавантажується. Оновлення та видалення додатку не вирішило проблему.

Інший користувач також оцінив те, що відсутня можливість завантажити відео і в нього також примусово перезавантажується додаток.

Чергова скарга, але тепер вона стосується камери, а точінше те, що вона “глючить” в самому додатку, оскільки знімаючи відео на смартфоні, проблем нема, а як тільки починає знімати з додатку, починаються “глюки”.

Названо найпопулярніші скарги користувачів Instagram

Один користувач поскаржився на блокування контенту. Невідомо, чи це пов’язано з оновленням і алгоритмами Instagram, чи користувач просто порушив правила.

Ще один користувач скаржиться на проблеми, які з'явилися після оновлення, а саме на те, що довгі тексти неможливо прочитати. Також він відмітив, що з'явилися проблеми із сповіщеннями.

І останній користувач скаржиться на те, що після оновлення в нього зникли всі діалоги, а нові повідомлення не відображаються.

Названо найпопулярніші скарги користувачів Instagram

Як видно, майже всі користувачі, які залишають гнівні коментарі в останній тиждень, пов'язані саме з оновленням, яке було випущене і не перевірене на справність.

В наближчий час підготуємо схожий матеріал, який буде стосуватися загального ставлення українців до Instagram.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Мошенничество с ПриватБанк: звонят и просят вернуть ошибочный перевод на карту

Стаття доступна українською...Недавно состоялась интересная история, а точнее очередное мошенничество с ПриватБанк. Утром мне пришло извещение от ПриватБанк о...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -