Реклама

Названо найпоширеніші помилки, які роблять люди при покупці відеокарти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця стаття більше для новачків. У ній, спираючись на власний досвід, ми розповімо як не треба обирати відеокарту, яка була у вжитку. Пам’ятайте, що навіть притримання цих порад не гарантує успішну покупку, адже це б/у річ. Опишемо ми тут самі стандартні помилки.

По-перше, це надто дешева відеокарта. Коли бачите дуже малу ціну, навіть не заходьте на оголошення, бо це або шахраї, або відеокарта, яка була ремонтована, втоплена, бита і т.д. Часто, дорогі відеокарти продають за копійки. Це немає ніякого сенсу. На такі оголошення потрібно відразу залишати скарги. Якщо ж ви наткнулись на шахраїв, то їх ознакою буде те, що вони ні при яких умовах не будуть вам перевіряти відеокарту на справність.

Цікаво: Названо причини, через які відеокарти такі дорогі в Україні.

Найкраще купувати у продавців з великим рейтингом та великою кількістю відгуків. У них ціна може бути більшою, але ви точно отримаєте товар і він буде відповідати опису. Якщо ж продавець не хоче перевіряти прилад і каже, що може відправити лише поштою - це шахрай.

Також, ніколи не листуйтесь з продавцем за межами дошки оголошень. Ніяких месенджерів та електронних пошт. Так вашу покупку ніхто не зможе захистити. Зверніть увагу, інколи оголошення у шахраїв взагалі не виглядають підозрілими і ціни стоять адекватні.

Останній пункт - це огляд. При покупці потрібно домовитись з продавцем про те, що ви хочете повністю оглянути та перевірити відеокарту. Чесні продавці зазвичай пишуть в оголошенні про всі недоліки, пошкодження та інше. Якщо продавець не чесний, він ніколи вам цього не напише.

Отож, приходите до продавця і обдивляєтесь відеокарту зі всіх сторін дуже детально. Якщо бачите, що щось не відповідає опису, можете йти додому і шукати інший товар. Якщо ж ззовні все добре, то можете приступати до перевірки роботи. Знайте, що якщо при огляді щось йде не так, то після покупки сюрпризи продовжаться.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління

Сьогодні Amazon випустили розумні окуляри Echo Frames наступного покоління. Розумні окуляри другого покоління отримали покращений звук, акумулятор та багато іншого. Говорячи про дизайн,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -