Реклама

Названо найпоширеніші причини повільної роботи мобільного Інтернету в 2021 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі ми не любимо, коли мобільний Інтернет починає довго завантажувати сайти,або ж вони взагалі не відкриваються, або це робиться занадто повільно. Багатьох користувачів це дратує. Причини такої роботи інтернету можуть бути простими та відомими багатьом, та складними, про які знають лише спеціалісти.

До простих причин повільного інтернету можна віднести поганий сигнал (на нього впливають навіть погодні умови), зменшення швидкості на тарифі оператором або просто перевантажена на цей момент стільникова станція – велика кількість онлайн-користувачів одночасно знаходяться в мережі.

Більшість причин поганої швидкості, насправді, і обмежується цим переліком. Але не всі. Інколи встановити причини буває складно навіть інженеру з досвідом. Вирішити проблему вдається тільки після огляду місця знаходження або детального аналізу обміну між сигналами.

В цій статті ми опишемо тільки пару проблем, через які швидкість мобільного інтернету буде повільною. Адже з ростом технологій та кількості обладнання мережевих операторів, збільшуються і потенційні проблеми. Спеціалісти в цій галузі мусять весь час покращувати свої знання, аби тримати руку на пульсі.

Цікаво: Lifecell роздає безкоштовний інтернет та додаткові хвилини своїм абонентам..

Глушилки сигналу

Однією з причин відсутності Інтернету, або поганої його швидкості, є так звані «глушилки». У такий спосіб різні організації чи установи, або якісь фірми страхують себе від прослуховування, щоб таким чином їхня конфіденційна інформація була захищена від витоку.
Аби убезпечити себе від «прослушки», вони встановлюють відповідні радіоперешкоди, або глушилки. Саме вони і «глушать» сигнал.

Проблема полягає в тому, що потужність таких перешкод ніхто не вимірює, тому часом вони виходять далеко за межі установи і заважають користуватися інтернетом далеко від такого джерела.
Без відповідних служб цю проблему не усунути. Деколи навіть встановити буває не просто. В таких випадках залучають спеціалістів для виявлення місця глушилки, аби покращити сигнал інтернету.

Характеристики абонента

Ми думаємо, що про цю проблему мало хто навіть чув, якщо говорити про пересічних користувачів. Справа ось у чому.
Абонентські характеристики про швидкість по тарифу зберігаються не тільки в базі оператора, але і на SIM-карті. Часом бувають збої в системі, некоректне оновлення тієї ж системи та інші ситуації, що тягнуть за собою збій даних на SIM. Після цього розмір швидкості на карті виявляється значно нижчим, від прописаного. І де б Ви не знаходилися, чи що б Ви не робили, ситуація не змінюватиметься.

Також бувають випадки, коли на карті немає місця для зберігання Ваших даних, або ж технології 3G чи 4G відключено.
Задля вирішення усіх цих проблем необхідно міняти «сімку».

Цікаво: Відомо, чому українські мобільні оператори свідомо уповільнюють швидкість мобільного інтернету.

Налаштування обладнання

Обладнання стільникових мереж дуже складне та обліковується багатьма параметрами. Оператори стежать за налаштуваннями базових станцій, центральних елементів, аналізують бази даних, параметри транспортування та багато чого ще. Часом в роботі виникають якісь непередбачувані збої, які навіть складно обрахувати. Це відбувається через велику кількість налаштувань.
Причина проблеми може критись в якомусь одному параметрі і виявити її буває досить не просто. Наприклад, трафік передачі даних попадає в чергу з довгим очікуванням, або розмір пакетів, що йдуть від станції більший від допустимого максимуму при транспортуванні. В таких випадках необхідний скрупульозний аналіз даних спеціалістами, аби виявити таку ексклюзивну проблему.

Некоректна робота обладнання різних мереж

Рідко, але були випадки, коли антени різних операторів мереж встановлювали одну біля одної. Тоді відбувалося погіршення роботи однієї антени через роботу іншої. Як результат – заглушений, або поганий сигнал одного оператора. Такі перешкоди ненавмисні і виникають лише через людську некомпетентність.

Також нещодавно стало відомо, що українці користуються найповільнішим інтернетом серед розвинених країн.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple попередила власників iPhone про помилку безпеки в операційній системі

Уразливість дозволяє хакерам отримати повний контроль над атакованим пристроєм.  Компанія Apple радить користувачам встановити нове екстрене оновлення, доступне для iPhone 6S і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -