Реклама

Названо найпоширенішу проблему сучасних смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часті випадки, коли при покупці нового смартфона, з ним виникають проблеми. Це нормальна практика, особливо для смартфонів, які вийшли в реліз нещодавно. Найчастіше, з ними виникають проблеми через те, що компанії не перевірили смартфони на сумісність з різноманітними популярними додатками, не оптимізували OC, або ж він просто вийшов із заводу бракованим. Якщо з цими проблемами все більш-менш зрозуміло, то зараз буде названо найпоширенішу проблему сучасних смартфонів і стосується це не тільки маловідомих компаній, а й відомих брендів. Цією проблемою стало перегрівання смартфона. Чому таке відбувається? Зараз назвемо причини цієї проблеми.

Фонові додатки

Традиційно, в більшості випадків, саме вони винуватці перегріву смартфона. Чим більше додатків працюють в фоновому режимі, тим більше навантаження на операційну систему та процесор. Наслідком такого навантаження стає надмірне нагрівання пристрою та зменшення автономності смартфона.

Система охолодження

Також часті випадки, коли система охолодження на сучасних смартфонах працює погано (не справляється з великим навантаженням), або не спрацьовує тоді, коли це необхідно. Раніше ця проблема була актуальна для бюджетних та середньобюджетних смартфонів, а зараз цим “хворіють” і флагманські смартфони.

Захисні чохли

При використанні захисних чохлів смартфон завжди нагрівається сильніше, ніж без нього. Особливо це помітно тоді, коли смартфон заряджається.

Якщо у вашого смартфона проблеми із системою охолодження, то при наявності захисного чохла він буде ще більше нагріватися. Якщо ви помітили підвищення температури смартфона, то краще зняти чохол і певний час ним не користуватися.


Шкідливе ПЗ

Також часті випадки перегріву смартфона через зараження смартфона шкідливим ПЗ. В даному випадку причиною перегріву стає те, що шкідливе ПЗ починає працювати в фоновому режимі та здійснювати велике навантаження на процесор. Якщо ви знайшли цей ПЗ, то краще видалити його і перевірити смартфон на відсутність подібних додатків.


Брак батареї

Якщо всі перераховані вище причини не підходять для вашого смартфона, а він все рівно перегрівається, варто відвідати сервісний центр та віддати смартфон на перевірку батареї, оскільки досить часті випадки заводського браку. Крім цього, смартфон із бракованою батареєю небезпечна річ, оскільки він може вибухнути або загорітися.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia випустили нові телевізори в Європі

Nokia випустили нові телевізори в Європі, так як нещодавно вони уклали нову ліцензійну угоду з компанією StreamView. Слідом за...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -