Реклама

Названо найпростіший додаток, який може створити загрозу безпеці вашому смартфону

Останні Новини

Скільки б інформації в мережі не було про додатки, які можуть нести загрозу вашому смартфону, все ж достатня кількість користувачів не дотримуються ніяких рекомендації та завантажують на смартфон все, що хочуть. І добре, якщо вони роблять це хоча б з офіційних магазинів додатків чи інших перевірених джерел, а не з сторонніх ресурсів. Але інколи, трапляються ситуації, коли навіть найпростіший додаток може принести вам шкоду. Зараз же буде названо найпростіший додаток, який може створити загрозу безпеці вашому смартфону. І як би це не було дивно, мова йде про будильник.

На всіх смартфонах даний додаток встановлений по замовчуванню, але як ми зазначали вище, частина користувачів намагається розширити функціонал свого смартфона навіть за допомогою таких простих програм. І найбільша загроза такого простого додатку полягає в отриманні прав доступу, які він вимагає. Якщо розібратись, то доступ будильнику до ваших даних практично не потрібен, максимум це до рінгтонів. А якщо відкрити деталі доступу, які він бажає отримати, то перелік там буде вражаючий. І основне, що надаючи ці дозволи, ви самостійно надаєте доступ будильнику до збору ваших особистих даних.

Правда багато користувачів просто не замислюються про це, але отримання будильником даних ваших контактів, мікрофона, геолокації, тощо, повинно насторожити. Також такого типу додатки можуть містити в собі приховану рекламу, відмовитись від якої не вийде.

Загалом, ми не перестаємо повторювати одну й ту саму думку, якої притримуємось. Не варто користуватись аналогами стандартних додатків, які уже є на вашому смартфоні. Особливо це стосується таких, на перший погляд простих та безпечних, як будильник, калькулятор, тощо.

Також нещодавно було названо 4 найкращих безкоштовних антивіруси для Android – смартфонів в 2012 році.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft працює над покупкою TikTok

І знову про ситуацію з TikTok. 31 липня Дональд Трамп заявив про намір заборонити додаток на всій території США....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -