Реклама

Названо найпростіший метод боротьби із небажаними дзвінками

Останні Новини

Продовжуємо тему небажаних дзвінків та способів боротьби з ними. Цей спосіб може вам здатись максимально банальним, але говорити ми будемо про режим «Без звуку» або «Не турбувати». Так, про ці режими знають усі, але ж користуються одиниці і даремно.

Якщо вам досить довго надокучають спам-дзвінки і ви уже не знаєте як з ними боротись, використання цих двох режимів справді може допомогти вам. Звісно, це за умови, що ви не очікуєте важливого дзвінка в конкретний день. Та навіть якщо ви просто хочете відпочити, то обидва режими добре підійдуть, вас ніхто не буде турбувати, а вхідні дзвінки скидатимуться. А от якщо вам телефонуватимуть знайомі, то ви зможете перевірити це у пропущених та передзвонити потрібній вам людині. Та й знайомі зазвичай відправляють смс, якщо не можуть додзвонитись.

Окрім цього, режими «Без звуку» або «Не турбувати» зможуть захистити вас від шахраїв, так як пробуючи дзвонити декілька разів без відповіді, вони припинять це робити, принаймні на певний час. А от якщо ви вирішите потім передзвонити, то це можливо зробити не на всі номери. Таким чином ви також не підтверджуєтесь свій номер в певних рекламних агентствах. Якщо у вас є лише один пропущений дзвінок з невідомого номеру, то й не варто на нього передзвонювати, швидше за все це спам.

Також обидва вище згадані режими ви можете налаштувати під себе, до прикладу, ви будете отримувати голосові сповіщення з месенджерів, а от звуку при вхідних дзвінках не буде. Тут уже все залежатиме від ваших потреб.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено основні функції програми Microsoft Your Phone

Зараз Windows 10 робить чудову роботу, забезпечуючи більш тісну інтеграцію між мобільними та настільними комп’ютерами. Хоча версія програми Your Phone...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -