Реклама

Названо найвигідніші в Україні тарифні плани з безлімітним мобільним інтернетом

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Останні декілька років використання мобільного трафіку зросло і причиною цього стало введення 4G в Україні та його стрімке поширення. З питанням використання трафіку все цілком зрозуміло, а як щодо тарифних ГБ? До недавна з цим були деякі проблеми, оскільки мобільні оператори пропонували не дуже багато ГБ, а як відомо, все що менше 4ГБ, закінчується надзвичайно швидко. Вирішенням цієї проблеми стало введення тарифних планів з безлімітним інтернетом. Зараз же, буде названо найвигідніші в Україні тарифні плани з безлімітним мобільним інтернетом. Якщо ви запланували перейти на такий, то підбірка нижче вам допоможе з вибором.

Vodafone “SuperNet Unlim”

Один із популярних в Україні мобільних операторів пропонує тариф з безлімітним інтернетом за 230 грн в місяць. Цей тарифний план пропонує безлімітний інтернет, безлімітні дзвінки в мережі Vodafone, 200 хв на інші українські номери, 30 хв на дзвінки за кордон (або додаткових 100 хв для дзвінків на інші українські номери).

Скажемо так, сам тарифний план непоганий, але він напевно буде найгіршим в нашому рейтингу. Найперше це те, що “SuperNet Unlim” не пропонує ніяких додаткових послуг, які б входили в тариф. Також найбільшим недоліком цього тарифного плану є те, що ви не зможете безкоштовно роздавати інтернет іншим пристроям і прийдеться сплачувати 10 грн за 1 день. Трохи дивна політика компанії на цей рахунок.

Якщо у вашому регіоні якісне 4G покриття, то з цим тарифом варто ознайомитися на сайті Vodafone.

Київстар “Smart +”

Цей тарифний план буде доступним для вас за 225 грн в місяць, що досить не мало, дивлячись на економічну ситуацію в країні. Якби там не було, тариф “Smart +” пропонує безлімітний інтернет, безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 180 хв на дзвінки на інші мобільні (міські номери та дзвінки в Чехію, Німеччину, Польщу, Італію та Росію), 180 смс на всі українські номери.
Крім цього, даний тариф пропонує ще й безкоштовний домашній інтернет, SIM для планшета та багато іншого.

Скажемо так, якщо вас цікавий тарифний план, який крім безлімітного інтернету буде включати в себе ще й інші додаткові послуги, то він вам може підійти.

Також варто відмітити, що зараз цей тарифний план можна підключити по акційній ціні, а саме за 100 грн за місяць. Детальніше про тариф можете ознайомитися на сайті Київстар.

Lifecell “Інтернет Без Меж”

В нашому рейтингу Lifecell пропонує найвигідніший тарифний план із безлімітним мобільним інтернетом. Такий тарифний план обійдеться вам в 70 грн в місяць, що виглядає навіть дуже привабливо на фоні 230 та 225 грн в міс.
Цей тарифний план включає в себе безлімітний інтернет, безлімітні дзвінки в мережі Lifecell, 250 хв на інші номери українських операторів. Крім цього, ви отримуєте додатково 50 ГБ хмарного сховища та відсутність будь-яких обмежень на роздачу мобільного інтернету. В даному випадку, Lifecell пропонує найнеобхідніше і без зайвих послуг за 70 грн в місяць .
Детальніше про тарифний план читайте на сайті Lifecell.

Вирок

При виборі найкращого безлімітного тарифного плану, варто врахувати покриття від конкретного мобільного оператора. Для прикладу, якщо у вашому регіоні погане 4G від Lifecell, то нема сенсу в їхньому безлімітному інтернеті. Те саме стосується й інших операторів, вибирайте тільки того, який пропонує найкращу якісь зв’язку у вашій місцевості.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Популярный украинский антивирус, о котором мало кто знает

Стаття доступна українською...Сегодня мы говорим о популярном украинском антивирусе, о котором мало кто знает. И это довольно странно, но...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -