Реклама

Названо непотрібні функції на Android, які можна зразу відключити

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Купляючи новий смартфон ви отримуєте базовий набір активованих функцій, та досить великий перелік попередньо встановлених додатків. В більшості випадків, багато активованих функцій можна назвати непотрібними і зайвими, але зазвичай ніто їх не вимикає до останнього. Проблемою в даному випадку є те, що кожна зайва функція, яка активна на вашому смартфоні, виснажує його ресурс. Зараз буде названо непотрібні функції на Android, які можна зразу відключити. Зразу повідомляємо, що список функцій складено відповідно до наших поглядів, тому ви можете їх і не вимикати.

Так ось, серед непотрібних функцій, на наш погляд, вимикати зразу можна налаштування місцезнаходження. Фактично, ця функція неймовірно сильно розряджає смартфон, оскільки в таких випадках задіяно GPS. Хочете покращити автономність, вимикайте GPS.

Наступним кроком стане вимикання вібрації на смартфоні. В даному випадку це підійде тим, хто використовує на своєму смартфоні Звичайний (звучний) режим. Якщо у вас звук на смартфоні зазвичай вимкнений, то Вібрацію можете залишати.

Також варто вимкнути звук при наборі по клавіатурі. Повірте, вам ці звуки набриднуть через декілька днів користування новим смартфоном.

Ще варто вимкнути автоналаштування яскравості, оскільки ваш смартфон, в більшості випадків, буде мигати як світлофор і зазвичай яскравіть буде занадто низькою або занадто високою. Налаштуйте середню яскравіть вручну і при потребі регулюйте її повзунком.

Заодно видаліть всі додатки, якими ви не користуєтесь і якими не плануєте ніколи користуватися. Таким чином ви звільнете достатньо простору на смартфоні і очистите його від зайвого сміття.

Також нещодавно стало відомо, хто справжній король смартфонів: iPhone чи Android?

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо три способи збільшення автономності смартфона, без використання режиму енергозбереження

Зараз практично всі користуються смартфонами різних брендів та під різними операційними системами. Найчастіше, в Україні, можна зустріти смартфони під...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -