Реклама

Названо новації, які пришвидшили трансформацію мобільних пристроїв

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі вже звикли до смартфонів з великими дисплеями, OLED-дисплеями, потужними процесорами та багатьма іншими особливостями, без яких сучасний смартфон не зміг існувати, але багато хто не знає, з чого все це розпочалося. Відповідно, зараз буде названо новації, які пришвидшили трансформацію мобільних пристроїв, та хто за ними стояв.

Напевно розпочнемо із найголовнішого технологічного прориву, а саме сенсорних дисплеїв. Вперше вони були представлені компанією Apple ще в 2007 році у вигляді першого iPhone. Сказати що це був фурор, це не сказати нічого, оскільки всі телефони, які були тоді доступними на ринку, не володіли такою технологією. Як бачите, зараз всі смартфони, планшети, розумні годинники та інші пристрої, сенсорні.

Наступна технологія, яка зараз використовується майже у всіх смартфонах - OLED-екрани. Завдячувати цьому варто компанії Samsung, яка вперше використала їх в смартфоні Galaxy S в 2010 році.

Наступне досягнення також за компанією Samsung - великі діагоналі дисплеїв. Популяризували їх з лінійкою смартфонів Galaxy Note (в 2011 році). Нагадуємо, що тоді популярністю користувалися смартфони з дисплеями не більше 3,5 - дюйма, тобто такими, які зручно тримати в одній руці.

Не будемо відходити далеко від компанії Samsung, оскільки завдяки ним, стала популярною бездротова зарядка, яка була реалізована в 2015 році з смартфоном Galaxy S6.

Ще про компанію Apple та популяризацію ними сканера відбитків пальців, який було реалізовано в iPhone 5s з функцією Touch ID.

Якщо ви не знаєте звідки взялася така мода на потрійні та квадрокамери в смартфонах, то варто подякувати компанії HTC, яка вперше реалізувала додаткові камери в смартфоні HTC One M8.

Також нещодавно було названо 3 причини, чому варто купити Apple iPhone 13.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо причини, чому телефон не ловить мережу

Ми часто можемо помітити на смартфоні, що мережа різко перестала ловити, немає змоги подзвонити, написати смс чи підключитись до...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -