Реклама

Названо основні недоліки гнучких смартфонів і чому вони не стали хітами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Складні смартфони з’явились відносно недавно, але так і не стали популярними. Звісно, ними цікавляться, про них знають, але чомусь масово не користуються. Виробники заявляють, що скоро такі телефони будуть в топі продажу. Коли це відбудеться? Не зрозуміло, адже у таких телефонів є ряд мінусів. Кому цікаво, читайте далі.

Почнемо з найголовнішого критерію для користувачів - з вартості. Коли люди бачать новий ґаджет з різними інноваціями, то першим ділом дивляться ще й на ціну. Така ж історія і зі складними смартфонами. Їх ціна може бути від тисячі, а то і двох тисяч доларів. Мало хто має можливість і бажання витрачати стільки на пристрій для зв'язку. Але для тих, хто хоче такий телефон, але ще не має на нього коштів, є гарна новина. З часом вся техніка стає дешевшою. З такими смартфонами буде та ж історія, але пізніше. Можливо тоді вони і стануть популярні та загальнодоступні.

Наступною проблемою є екран. Його дуже легко пошкодити. Так як телефон складається, то матеріал лицевої сторони смартфона має бути м'який. Із-за цього він легко б'ється та царапається. Швидше за все, цю проблему якось з часом вирішать, але поки це в розробці.

Цікаво: Опубліковано список найбільших змін в смартфонах 2021 року.

Якщо говорити про задній корпус, то він міцний, адже не сильно відрізняється матеріалом від інших звичайних телефонів.

Наступною, але вже серйознішою проблемою, є сліди на екрані від згинання телефону. Ця проблема зустрічається у всіх смартфонах такого типу. Є лише один виняток Microsoft Surface Duo. В цього смартфона замість одного екрану, цілих два. І рухаються вони за допомогою спеціального механізму. В інших складних телефонах цей момент не до кінця продуманий. Користувач відкриває телефон дуже багато разів на день і з часом бачить на екрані сліди від цього. Не хотілося б, щоб таке сталось з настільки дорогим телефоном.

Якщо ви хоча б раз тримали в руках смартфон, який складається, то бачили в ньому щілину, коли він закритий. Це зроблено для того, щоб з екраном нічого не сталось, але не враховано те, що в цю щілину можуть потрапити предмети, волога та інше. Звісно, це не настільки велика проблема, як просто особливість.

Складним смартфонам дуже шкодить потрапляння будь-якого сміття або пилу в корпус. Він в прямому сенсі може почати погано працювати, або ж взагалі перестати це робити. На жаль, усі телефони такого типу не мають захисту від води і пилу.

Хто хоче рідко заряджати телефон, цей варіант теж не для вас. Складні телефони мають не дуже потужну батарею, а екран навпаки такий, що тягне багато заряду. Тому, його прийдеться заряджати доволі часто.

Цікаво: Поради, які допоможуть всім власникам смартфонів.

Любителям перегляду фільмів та відео складні смартфони не сподобаються точно. В таких телефонів екран майже квадратний, а відео, наприклад в YouTube, зняті зовсім в іншому форматі. Вони не будуть показувати на весь екран, зверху і знизу будуть просто чорні полоски.

І останній мінус це підтримка різних додатків. Для складних смартфонів краще було б зробити спеціальні додатки під них, але цього поки що ніхто не зробив, бо користувачів досить мало. А стандартними додатками не дуже зручно користуватись на смартфоні, що складається.

Складні смартфони це дійсно щось нове та незвичайне. Вони виглядають оригінально, але мають достатньо недоліків. Звісно, їх можна виправити, але на це треба час. Колись, можливо, ми будемо усі користуватись такими телефонами і в цьому не буде нічого дивного, але коли ніхто не знає.

Також нещодавно фахівці розповіли, як легко виявити “шпигуна” в смартфоні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван секретный способ, который улучшит качество связи на вашем смартфоне

Стаття доступна українською...Наверняка вы, как и большинство владельцев смартфонов, сталкивались с проблемой в виде плохой связи, которая обычно возникает...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -