Реклама

Названо основні переваги використання SMS-повідомлень в 2022 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У сучасному світі функція SMS-повідомлень здається досить дорогою і застарілою. І здається, що ми вже відвикли викладати суть думки в одному короткому повідомленні. Але завдяки цій функції у нас з’явились різноманітні месенджери і ми маємо змогу у них не лише спілкуватись. Думаю, що сьогодні багато хто, прочитавши цю статтю, перевірить стан рахунку для надсилання повідомлення. Відповідно до цього, сьогодні назвемо основні перваги використання SMS-повідомлень в 2022 році.

Спосіб зв'язку на кнопкових телефонах

Багато користувачів не розуміють як у сучасному світі люди продовжують купувати кнопочні телефони. Дехто відверто з цього глузує, адже на них майже неможливо встановити месенджери. Хоча деякі з них уже навіть мають ОС KaiOS. Але в основному такі моделі обирають люди старшого покоління. В користуванні таким телефоном легше розібратись і він необхідний лише для дзвінків і надсилання SMS близьким. А хтось просто використовує таку модель як запасну, коли хочеться відпочити від віртуального світу.

Спосіб звязатися попри блокувування в месенджерах та соцмережах

Якщо хтось у пориві гніву додав вас у чорний список, а ви все ж хочете вияснити причину чи пояснити ситуацію, то старі добрі SMS стануть у нагоді. Адже, адресат може не захотіти слухати вас, якщо ви зателефонуєте. Зазвичай, швидше блокують у соціальних мережах, а про блокування номера згадують пізніше. Тому, тримайте у копілку лайфхак, який може допомогти уладнати взаємини.

Цікаво: Названо типи SMS, які варто видалити з смартфона.

Короткий текст із максимальною інформацією

Згадайте як ми писали SMS–ки. Старались стисло викласти думку, щоб помістити її в одне повідомлення, розумно підбирали синоніми і скорочення. Було не доцільно писати одне слово на все повідомлення, як зараз. Сьогодні у спілкуванні часто використовується парцеляція, яка багатьох дуже дратує. Її, до речі, не легко позбутись.

Спосіб комунікації при відсутності інтернету

На допомогу знову ж таки приходять SMS. Їх можна надіслати навіть при поганому сигналі стільникової мережі. А от для мобільного інтернету потрібен хороший сигнал. Навіть попри те, що 3G або LTE дуже швидко розвиваються, є місця, де скористатись месенджером не вдасться. От і доводиться звертатись до старого знайомого методу надсилання повідомлень.

Цікаво: Відомо, чому банки відмовляються від сповіщень за допомогою SMS.

Романтика і SMS

Ми часто зберігаємо в телефоні дорогі та милі для душі SMS від коханих. Робимо на згадку скрін і періодично перечитуємо зміст. Звичайно, їх не можна порівняти з паперовими записками, але це також актуальний і романтичний спосіб висловити почуття. Такі повідомлення пишуть вдумливо і уважно. Можливо через це вони і виходять такими цінними. Бо приємні слова в різноманітних месенджерах зазвичай губляться між іншим буденним спілкуванням.

SMS-повідомлення для бізнесу

SMS залишаються одним із важливих ланцюжків спілкування між людьми і для бізнесу це спраді добре, оскільки рекламні повідолмення та дзвінки по номеру телефона вважаються офіційними і не порушує особисті кордони. З допомогою SMS-повідомленнь можна інформувати про акції та спеціальні пропозиції своїх потенційних та діючих клієнтів.

Всі клієнти їх отримають і прочитають, на відміну від повідомлень у месенджерах, які можуть прирівнюватись до спаму і видалятись не читаючи.

Також нещодавно ми розповідали, чи справді потрібно очищати історію викликів і SMS в смартфоні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено кросівки із вбудованою відеокартою RTX 3080

На даний момент, дефіцит нових відеокарт RTX 3080 і придбати їх надзвичайно важко не тільки в Україні, а й...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -