Реклама

Названо основні правила зняття готівки з картки в банкоматі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви маєте пластикову банківську карту, то хоча б раз в житті користувались послугами банкомата. Це дуже зручний та безпечний спосіб отримати готівку. Для ще більшого комфорту потрібно мати додаток на телефоні та картку з чіпом для безконтактних операцій.

Ви коли-небудь чули історії про те, як хтось вкрав з банкомату гроші тихо і не помічено? Очевидно, що ні. Адже, банкомати дуже надійно встановлені та захищені. А це є величезним плюсом.

Проте, якщо ви часто знімаєте кошти, або виконуєте інші операції з банкоматом, то вам потрібно пам'ятати декілька правил користування ним. Це вбереже кожного від неприємних ситуацій.

Цікаво: Українцям розповіли, чи може банкомат Приватбанку видати фальшиві гроші.

Для початку, усім потрібно знати, що банкомати можуть бути розташовані в двох місцях - це або вулиця, або приміщення. На вулицях вони зазвичай там де багато людей, і де можуть знадобитися паперові гроші. Пам'ятайте, для вашої ж безпеки краще користуватись банкоматами в приміщеннях, адже там більший нагляд. Хоча на вулиці теж є камери.

Перед початком роботи з банкоматом, потрібно пересвідчитись чи за вами ніхто не слідкує та чи не стоїть хтось близько за спиною. Клавіатуру потрібно закривати руками, коли вводите пароль. Це збереже гроші на карті, якщо навіть ви її забудете або загубите.

Шахраї часто встановлюють на банкомати якісь предмети або пристрої для витягування потрібної інформації від користувачів. Це може бути дзеркало або зчитувач карти. Тому пильно оглядайте банкомат перед використанням.

Ще одним нюансом є зовнішній вигляд. Потрібно точно пересвідчитись, що клавіатура, отвір для видачі коштів та отвір для прийому карти в повному порядку. Для чого це все потрібно? Справа в тому, що шахраї постійно хочуть виманити у простих людей гроші. Для цього вони можуть поставити на клавіатуру спеціальний пристрій для зчитування паролю. А в отвір для карти, вони можуть вставити сканер для копіювання даних картки та її магнітної стрічки.

Цікаво: Названо причини, чому банкомат ПриватБанку може не приймати банківську карту.

Для того, щоб бути впевненим, що банкомат не скопіює ваші дані, зробіть собі кредитку з можливістю безконтактного зняття коштів.

На кожній карті можна встановити ліміти на зняття готівки. Зробіть це обов'язково, так ви ще більше себе убезпечите від значної втрати грошей.

Ще декілька важливих коротких порад. Коли користуєтесь банкоматом, будьте уважні та не думайте про якісь інші справи. Ви повинні швидко реагувати, виймати картку, добре читати сповіщення на моніторі, не забувати забрати і картку, і гроші. Будьте спокійні, не спішіть, але і не затримуйтесь там надовго.

Можливо, скоро банкомати зможуть видавати гроші лише просканувавши ваше лице. Це буде зручно і безпечно, але поки такої функції немає, не забувайте з собою картку або ж телефон.

Також нещодавно ми розповідали, як повернути свої гроші, якщо забули забрати їх з банкомату.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple підтвердили розробку власної пошукової системи

В кінці жовтня з'явилася інформація, що Apple активізує зусилля по створенню власної пошукової системи, оскільки антимонопольні органи США можуть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -