Реклама

Названо основні причини, чому не варто видаляти Приват24 з смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В інтернеті можна знайти багато інформації про те, що краще не мати на телефоні додатку ПриватБанку, яким ви користуєтесь. Аргументують це тим, що додаток займає пам’ять, що він має доступ до даних, що вимагає різні дозволи, а саме головне, що існує багато шахраїв, які можуть за допомогою смс отримати доступ до вашої секретної інформації. Насправді, це все не настільки страшно, і ми пояснимо чому, та буде названо основні причини, чому не варто видаляти Приват24 з смартфона.

Давайте розберемо, що таке смс-коди від банку. Це абсолютно звичайні СМС. Тим більше, усі додатки, яким ви даєте доступ до повідомлень, можуть їх надсилати і читати. СМС також потрібні, щоб зареєструвати додаток. Але без Приват24, вірус зможе вичислити СМС, а з додатком вже ні, так як антивірус в банківській програмі не дасть вам навіть зробити знімок екрану ( якщо заборонити це додатку), вже не говорячи про СМС. Та і повідомлення можна завжди відключити, а користуватись лише програмою. Коли ви знаходитесь в банку, ви можете запитати чи можливо відключити СМС. В більшості випадків, це можливо. І тоді ви не будете взагалі отримувати повідомлення, а вся інформація буде лише в банківській програмі.

Рекомендуємо: Українцям розповіли, як правильно придумати надійний пароль до Приват24.

Банківська програма дуже захищена. Вона має свій антивірус і протоколи захисту. Саме по цій причині ви погоджуєтесь на багато умов. Ймовірність того, що до ваших даних хтось отримає доступ практично відсутня. Навіть якщо буде випадок, що хтось буде намагатись зайти у Приват24, цього користувача дуже швидко заблокують. Банк бачить все, що ви робите в додатку (весь рух коштів), але на цьому все.

Якщо говорити про те, що програма розряджає телефон, то це так. Але, по-перше, будь-який додаток забирає заряд акумулятора, а, по-друге, ніхто не користується додатком настільки багато.

Ми вам порадимо один лайфхак. Якщо ви хочете отримувати СМС, то придбайте телефон, в якому немає доступу до інтернету. Просто купіть картку призначену для банку і все.

Підсумовуючи, варто сказати, що Приват24 видаляти не потрібно, це все міф. Насправді, програма, це найбільш безпечний спосіб працювати з банком.

Також незодавно ми розповідали, чи варто українцям хвилюватися через обмеження кількості переказів на картку ПриватБанку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple приступила до тестування прототипу нового флагманського смартфона iPhone 13

Мережевий інформатор опублікував новий звіт, згідно з яким Apple приступила до тестування прототипу нового флагманського смартфона iPhone 13. Очікується,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -