Реклама

Названо основну шкоду швидкої 200 Вт зарядки від Xiaomi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви стежите за новинами пов’язаними із компанією Xiaomi, то напевно в курсі, що нещодавно компанія представила свою нову швидку зарядку для смартфонів потужністю 200 Вт. Хоча всі й неймовірно раді такому прогресу, але зараз буде названо основну шкоду швидкої 200 Вт зарядки від Xiaomi.

З чого все почалося? Під час презентації своєї нової супер швидкої зарядки, один з глядачів запитався в представників компанії стосовно шкоди такої зарядки для акумулятора і смартфона в цілому.

Було очікувано, що в Xiaomi відмахнулися тим, що їхня нова зарядка безпечна як для акумуляторів, так і для смартфона. За їхніми словами, акумулятор втрачає в ємності близько 20% приблизно після 800 циклів зарядки, а з такою потужністю, акумулятор 4000 мАг буде заряджено всього за 8 хв.

Вірити твердженню компанії чи ні? Швидше за все, що ні. Причина полягає в тому, що й так всім відомо, що в їхніх смартфонах використовуються не найкращі запчастини і акумулятори в тому числі. Якщо порахувати, то 800 циклів заряджання буде виконано приблизно через 2 роки і 2 місяці активного користування. Будемо відвертими, навіть при використанні звичайної зарядки, акумулятор через 2 роки активного користування втратить в своїй ємності більше ніж 20%. При ідеальних умовах, за такий період заряджання смартфона такою потужною зарядкою, акумулятор повинен втратити не менше ніж 40-50% своєї ємності. Навіть менш потужні зарядки швидше псують акумулятор.

Що ж тоді виходить? Виходить так, що при активному користуванні смартфоном з акумулятором 4000 мАг, вам не буде вистачати автономності на 1 день вже через рік, а значить, смартфон прийдеться заряджати ще частіше, що не так і комфортно у користуванні.

Технологія швидкої зарядки можливо і вдосконалена, але який в цьому сенс, якщо в смартфонах використовуються ті самі акумулятори, що й декілька років тому.

Також нещодавно було названо смартфони яких виробників краще не купувати в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо непотрібні додатки, яких варто позбутися з Android-смартфонів

Що найбільше може шкодити вашому смартфону, звісно ж непотрібні додатки, які скачуються самою системою, або вами, коли ви думаєте,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -