Реклама

Названо п’ять основних недоліків сучасних смартфонів на Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Користувачів смартфонів з операційною системою Android набагато більше, ніж інших. Популярність їх і далі зростає. Можливості сучасних моделей задовольняють вимоги найвибагливіших покупців. Вдосконалені багатофункціональні Android-смартфони стають доступнішими по ціні, чим привертають до себе увагу. Великі об’єми пам’яті, довга робота батареї, вдосконалені камери, які роблять професійні фото – все це не може не радувати.
Не дивлячись на всі позитивні сторони, є і недоліки. Ми виділили п’ять основних. У цій статті поговоримо саме про них.

Вразливість операційної системи

Всі знають про суттєву перевагу Android перед iOS від Apple у її відкритості. Мова йде про можливість встановлювати додатки з різних сторонніх магазинів додатків, що заборонено у Apple. Але є в цьому і великий мінус – неперевірений софт може бути вірусним і завдати суттєвої шкоди смартфону.
Apple в цьому питанні категорична. Вона обмежує своїх користувачів лише власною платформою перевірених додатків App Store, чим, в свою чергу, їх же і захищає.

Цікаво: Названо 5 програм на Android, з дозволом на доступ до яких, потрібно віднестися з уважністю і обережністю.

Повільне оновлення до нових версій

В цьому питанні Android в порівнянні з Apple знову ж таки програє. Всього одне або два оновлення отримують більшість пристроїв. Прошивки для конкретних марок телефонів готують їх виробники і часом цей процес сильно затягується. Цього недоліку немає у лінійки Nexus, оновлення для якої робить безпосередньо Google та лінія Nokia.
Apple робить до п’яти оновлень системи, в чому явно виграє.

Сильна фрагментація системи

Це означає, що завантажений додаток, навіть з офіційного магазину Google Play, на одному пристрої добре працюватиме, а на іншому може не працювати взагалі. Причина цього у величезній кількості девайсів під управлінням однієї операційної системи.

Відставання у випуску додатків

Аналоги того, що випускає Apple для власників iOS, інколи приходиться досить довго чекати користувачам Android-смартфонів. Прикладом є Clubhouse від Apple. Майже рік користувачі Android чекали на щось подібне. Такі ситуації періодично трапляються.

Цікаво: Названо налаштування Android, які пришвидшать роботу смартфона.

Пригальмовування роботи інтерфейсу

Цей недолік ще зустрічається у недорогих Android-пристроях. Флагмани з новими версіями цього мінусу позбавлені.
Ще одним недоліком деяких смартфонів є наявність вбудованої настирливої реклами. Але це стосується лише лінії Xiaomi та деяких китайських фірм.

Ми вважаємо, що прогрес в наш час не стоїть на місці, а рухається велетенськими кроками. Тому ці незначні недоліки такої широко популярної операційної системи будуть невдовзі виправлені та стануть лише історією.

Також нещодавно стало відомо, чому не можна видаляти сервіси Google Play із Android-смартфонів

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо справді вологостійкі смартфони, які можна придбати в 2021 році

Сьогодні все більше смартфонів на ринку отримують певний ступінь захисту від вологи та пилу, що значно продовжує їх роботу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -