Названо простий спосіб повернення сервісів Google на смартфони Honor та Huawei

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви стежите за ситуацією навколо компанії Huawei, та її колишнього суббренда Honor, то напевно зрозуміли, що Huawei вже не отримає можливість використовувати ОС Android на своїх смартфонах. Стосовно Honor, то зараз складно щось сказати, тому що вони ще намагаються отримати Android, але на жаль, поки в них це не виходить. Так ось, якщо ж ви користувач смартфона одного з цих брендів, то напевно ви були б не проти знову користуватися сервісами Google. На жаль, офіційні способи не дозволяють цього, але ми знаємо як вирішити цю проблему, хоча б частково. Зараз буде названо простий спосіб повернення сервісів Google на смартфони Honor та Huawei.

Як ми писали вище, в Huawei вже й не сильно намагаються отримати сервіси Google, оскільки вони зараз займаються розвитком своєї ОС HarmonyOS і виходить в них це досить непогано. В Honor же, тільки два варіанти, а саме намагатися отримати сервіси Google назад, довівши, що вони не пов’язані з компанією Huawei, або ж домовитися з Huawei і використовувати HarmonyOS. Для них це складний вибір, оскільки він серйозно вплине на їхній бізнес в цілому.

Так ось, повертаємося до способу, який поверне вам сервіси Google, які хоч і будуть функціонувати, але не на повну. Спосіб полягає у використанні додатка GSpace, який необхідно завантажити в офіційному магазині Huawei (AppGallary).

Після завантаження та запуску додатка, необхідно перейти в налаштування, потім в “додатки” та шукати цей додаток. Після того, як ви його знайдете, необхідно вимкнути деякі опції, які необхідно шукати в розділі «Використання батареї»> «Налаштування запуску». До вимкнення відправляються опції «Автозапуск», «Непрямий запуск» і «Робота у фоновому режимі».

По завершенню цих налаштувань, необхідно перейти в сам додаток Gspace і увійти в свій обліковий запис Google. Після того, як ви ввійшли, необхідно буде емулювати “Простір Google”, який з’явиться на вашому робочому столі в новій папці. Далі ви можете завантажити і використовувати найпопулярніші сервіси Google, а саме Gmail, YouTube і всі інші, якими ви користувалися раніше.

Ось і все, тепер, щоб запустити будь-який сервіс гугл, необхідно буде запускати їх через програму Gspace.

Також нещодавно було названо 3 мінуси смартфонів компанії Huawei.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо найпопулярніші пастки для українців від банків

Зараз практично кожен українець користується послугами банку, оскільки через них проходять всі наші фінанси, ми розраховуємося в магазинах їхніми...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -