Реклама

Названо причину, через яку смартфон не бачить SIM-карту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Купівля нового телефону може бути досить захоплюючою. Але навіть невелика гикавка може погіршити ваш настрій. Наприклад, “SIM-карту неможливо розпізнати ” – одна з найпоширеніших проблем, які виникають у багатьох користувачів Android. Це проблема не лише у нових телефонах, навіть старі телефони іноді можуть почати відображати цю помилку раптово, здавалося б, без поважних причин.
Якщо виникають труднощі з читанням SIM-картки навіть після її вставки, залежно від вашого телефону, може з’явитися повідомлення про помилку, наприклад: “Не вставлено SIM-карту”, “Немає послуги”, “Вставте SIM-карту”, “Помилка ініціалізації SIM-картки”, або” SIM-карту неможливо виявити “. Відповідно, сьогодні було названо причину, через яку смартфон не бачить SIM-карту.

Найчастіше це трапляється, коли SIM-карта вставлена ​​неправильно. Однак це не єдина причина. Якщо ви зіткнетеся з одним із цих повідомлень, ось кілька способів виправити таку помилку. Я впевнений, вони будуть корисні!

1. Перезавантаження смартфона

У більшості випадків вирішення цієї проблеми вирішується на перезавантаженні телефону. Перезавантаження телефону перезапускає ОС та програми. Якщо SIM-карту не вдається виявити через якусь проблему програмного забезпечення, перезапуск може потурбуватися про неї досить легко. Він також спробує відновити зв’язок з мережею, і при цьому почнеться новий пошук SIM-картки.

Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться меню перезавантаження і вибирайте його. Навіть якщо перезапуск не вирішить проблему, спробуйте інше рішення.

2. Закріпіть SIM-слот і повторно встановіть SIM-карту

Деякі проблеми зі слотом SIM, які можуть спричинити цю проблему:

- SIM-карта вставлена ​​неправильно.

- Скупчення пилу над гніздом та пристроєм для зчитування SIM-карт, що робить неможливим належне зчитування картки.

3. Перейдіть в Авіарежим і знову включіть мережу

Якщо перезавантаження телефону або повторна вставка карти не вирішили проблему, ймовірно, що нічого страшного в гнізді для SIM-картки немає. Якщо SIM-карта працює на будь-якому іншому телефоні, також очевидно, що з картою теж нічого немає. Іноді перемикання з режимом польоту вирішує проблему.

4. Змінити режим мережі

Хоча рідко, користувачі іноді вибирають неправильного постачальника мережі, що призводить до проблеми із SIM-карткою. Щоб вирішити цю проблему, змініть режим мережі на автоматичний.

Остаточний вердикт

Після того, як ви спробували все вище зазначене і ваш телефон все ще не читав вашу SIM-карту, можливо ваш пристрій потребує ремонту. Або якщо він ще на гарантії, відвідайте магазин, в якому ви його придбали. В гіршому випадку, відвідайте офіційний магазин вашого оператора, щоб вони перевірили вашу SIM-карту .

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опублікувано подробиці про процесори Intel Adler Lake

Опублікувано подробиці про процесори Intel Adler Lake. Відомий ресурс Notebookcheck поділився такою інформацією, яка була отримана, як зазначається, ексклюзивно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -