Реклама

Названо причину, чому компанія Apple відмовилася випускати iPhone 12s

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Не так давно, в мережі поширювалася інформація про те, що компанія Apple не випустить iPhone 13, а замість нього в реліз вийде iPhone 12s. Детальніше можете прочитати в нашому матеріалі. Так ось, як бачите, компанія все ж випустила iPhone 13 і тому, зараз буде названо причину, чому компанія Apple відмовилася випускати iPhone 12s.

Як повідомлялося ще в січні цього року (2021), Apple не буде випускати iPhone 13 через те, що він не отримає суттєвих змін, в порівнянні з iPhone 12, тому логічно було б його включити в лінійку iPhone 12. Згодом компанія змінила свою думку і все ж продовжила звичне маркування нових смартфонів і повідомила, що в майбутньому ми не побачимо ніяких смартфонів з приставкою "s" і тому подібними буквами.

Як повідомляє китайський портал MyDrivers, причиною відмови від iPhone 12s стало те, що буква S шкодить просуванню смартфона, оскільки потенційні покупці вважають таку модель прохідною і не купують її, очікуючи повноцінну нову лінійку смартфонів.

В Apple навіть провели детальний аналіз продажів всіх iPhone з приставками і дійшли висновку, що вони продавалися набагато гірше, ніж оригінальні версії. Причиною стало те, що під час презентації першого смартфона з приставкою S (iPhone 3Gs), представники компанії повідомляли, що буква "S" означає "speed", тобто швидкість. Цим вони підтвердили, що iPhone 3Gs відрізняється від iPhone 3 тільки потужнішим залізом.

Так само це працює і по відношенню до смартфонів з приставкою Mini, оскільки покупці вважають такий смартфон слабким і надають перевагу покупці більш дорогої версії, що компанії Apple тільки на руку.

Також нещодавно стало відомо, чому смартфони iPhone 11 купують частіше за iPhone 13.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, каким образом безопаснее расплачиваться – с помощью смартфона или банковской карты

Стаття доступна українською...Недавно мы рассказывали, как бесконтактно получать наличные в банкоматах ПриватБанк, а сейчас поговорим о том, каким образом...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -