Реклама

Названо причини, через які може падати швидкість мобільного інтернету

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом, досить багато користувачів мобільного інтернету почали скаржитися на низьку швидкість передачі даних. Найчастіше, це стає помітним під час дзвінків у месенджерах, перегляду відео в Tik Tok, Instagram та Youtube. Зазвичай, користувачі відмічають, що наявних причин для такого повільного інтернету нема і покриття практично таке як завжди, і смартфон не змінювали, і навіть тарифний план той самий, який був і раніше. Зараз буде названо причини, через які може падати швидкість мобільного інтернету.

Погана якість сигналу

Хоча в більшості випадків користувачі і не скаржаться на покриття, але позначка 4G та повна відмітка покриття ще не означає, що покриття у вас справді хороше. Для якісного мобільного інтернету потрібно не тільки хороше покриття, а ще й якість сигналу (детальніше про якість сигналу можете прочитати в нашому попередньому матеріалі). Так ось, якщо у вас різко вповільнюється перегляд сторінок в мережі, або ж відео завантажуються перебійно, то причиною цілком може стати якість сигналу.

Покриття

Для деяких власників смартфонів, така проблема також актуальна. Проблема ховається ззовні — відсутність якісного мережевого обладнання негативно впливає не тільки на якість зв’язку, а й на мобільний інтернет. Така ситуація часто спостерігається в малонаселених містах та селах, оскільки мобільні оператори не спішать пропонувати кращі послуги жителям таких населених пунктів.

Перешкоди

Це також важлива причина низької швидкості мобільного інтернету. Якщо ви проживаєте або працюєте в місцях, де стіни за товщиною схожі на бомбосховище, то не варто розраховувати не тільки на якісний зв’язок, а й на якість мобільного інтернету. Це саме стосується й підвальних приміщень. В ситуаціях, коли ви підходите до вікна, або виходите на відкритий простір і інтернет покращується, значить проблема в приміщеннях.

Навантаження на мережу

Така проблема часто спостерігається в тих користувачів, які проживають у великих містах. Найчастіше низька швидкість мобільного інтернету спостерігається в ранкові години, обідні та вечірні. Причина полягає у великій кількості активних користувачів інтернету та обладнанні, яке не витримує таке навантаження. Якщо у вас така проблема спостерігається саме в такі періоди дня, то варто звернутися до стільникового оператора або вибрати того, який пропонує стабільне інтернет-з’єднання в будь-який час доби.

Роздача мобільного інтернету

Така проблема актуальна для власників безлімітних тарифних планів, оскільки майже всі мобільні оператори України обмежують роздачу мобільного інтернету. З причинами такого ставлення до користувачів можете ознайомитися в нашому попередньому матеріалі. Також вам може стати в нагоді наш інший матеріал, де описано спосіб, який допоможе обійти обмеження в роздачі мобільного інтернету.

Використано велику кількість тарифних ГБ

Ця причина також актуальна для власників безлімітних тарифних планів. Вже давно відомий факт, що оператори встановили ліміт використання ГБ в своїх безлімітних тарифах, аргументуючи це піклуванням про всіх інших користувачів. В різних операторів може бути свій поріг використання тарифних ГБ, в одних це 40 ГБ, а в інших 50 ГБ. Боротися з цим ніяк не вийде, оскільки після використання цієї кількості ГБ, у вас будуть діяти обмеження у вигляді низької швидкості інтернету.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомий тільки номер телефону – як визначити місцезнаходження пристрою, або встановити особу власника

У цій статті ми хочемо максимально прояснити для Вас дві ситуації, які можуть трапитися з кожним у житті, та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -