Реклама

Названо причини, через які ПриватБанк може заблокувати банківський рахунок

Останні Новини

І знову сьогодні ми розглянемо декілька відгуків користувачів банком ПриватБанк. Зокрема, ми розглянемо два відгуки, які стосуватимуться блокування рахунків, проте вони абсолютно різні. З ними ви зможете ознайомитись нижче.

Перший відгук стосується блокування особистого рахунку користувача без будь-яких попереджень. Причини блокування банк пояснив надходженням декількох скарг від невідомих платників, проте коли мова зайшла про правові основи, банк їх не зміг назвати. В техпідтримці також не змогли надати конкретної відповіді щодо причин блокування, тим більше, по словах користувача, вона являється активним постійним користувачем. Та й рахунок весь час активний і на ньому присутня достатня кількість грошей.

Названо причини, через які ПриватБанк може заблокувати банківський рахунок

Тепер стосовно нашої думки. Відповідно до даного відгуку, ми дозволяємо собі припустити, що даний користувач займається підприємницькою діяльністю, звісно без сплати податків. Тобто, це справді може бути причиною, чому рахунок користувача заблокований та ведеться його перевірка. І це цілком логічно.

Другий коментар також стосується блокування рахунку, але окрім особистого, ще й рахунку фізичної особи. Правда користувач повністю визнає свою вину в плані блокування, так як він вчасно не оплатив штраф. Єдине, що його турбує, це блокування рахунку фізичної особи, що блокує роботу підприємця. Тобто банку не достатньо було заблокувати особистий рахунок користувача, хоча сума штрафу всього 200 грн.

Названо причини, через які ПриватБанк може заблокувати банківський рахунок

В даному випадку ми можемо говорити про те, що навіть здійснюючи правомірну підприємницьку діяльність, це не зможе вберегти вас від блокування рахунку у Приватбанку через ваші особисті проблеми та відбуватиметься це без попередження.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Власники Xiaomi Mi 11 масово скаржаться на перегрів смартфона

Останнім часом, навколо компанії Xiaomi досить багато галасу. Спочатку користувачі смартфонів масово відправляли скарги в адресу компанії, а сьогодні...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -