Реклама

Названо причини, через які роботи-пилососи стали такими популярними

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні декілька років, нові технології заполонили абсолютно все. Зараз різноманітні ґаджети можна зустріти практично на кожному кроці і практично в кожного українця. Всі ми вже звикли до смартфонів, ноутбуків, ПК, розумних годинників і тому подібного, а от роботи — пилососи, це щось нове, така собі диковинка. Такі розумні помічники по дому дійсно стали в нагоді багатьом домогосподаркам, оскільки суттєво полегшують прибирання в домі в багато разів. Зараз же, буде названо причини, через які роботи-пилососи стали такими популярними.

Для початку розберемося з тим, що таке робот-пилосос і які в нього функції. Робот-пилосос - це автоматизований пилосос, який стежить за чистотою в домі без участі людини. Варто не забувати, що роботи тільки підтримують чистоту, тому великий бруд все ж прийдеться прибирати вручну, або ж за допомогою класичних пилососів.

Стосовно функцій таких пилососів, то вони цілком різноманітні, оскільки все залежить від вартості такого пристрою. Бюджетні роботи просто прибирають в домі самостійно, але їх зазвичай необхідно вмикати вручну та самостійно ставити заряджатися. Дещо дорожчі версії вже можна запускати дистанційно і вони зможуть прибирати по заданому маршруту і самостійно повертатися на зарядну станцію. Дорогі роботи здатні не тільки пилососити, а й здійснювати вологе прибирання, автоматично повертатися на зарядну станцію, керуватися дистанційно і навіть автоматично замінювати повний контейнер із сміттям на пустий. Як бачите, все залежить від бюджету, який ви готові потратити на такого робота — пилососа.

Тепер стосовно причин такої популярності роботів — пилососів серед українців

Перша причина - це самостійність робота-пилососа. Це дійсно важливо, оскільки вони можуть розпочинати прибирання в заданий час, в заданому місці і по заданому маршруті. За допомогою смартфона виконуємо стандартні налаштування і все, хвилюватися за підтримку чистоти в домі вже нема потреби.

Управління роботом, це також важлива причина для популярності, оскільки для керуваннями ним, необхідно або пульт, або смартфон.

Щоденні та заплановані прибирання також можна віднести до причин такої популярності, оскільки він підтримує чистоту протягом тижня, а вам необхідно 1 раз в тиждень пройтися з пилососом, щоб підібрати те сміття, яке він пропустив, або не зміг зібрати.

Контроль прибирання також одна з переваг преміальних роботів — пилососів. Маючи спеціално налаштований додаток на смартфоні, ви можете вільно перевірити план прибирання по дому, маршрут прибирання (при потребі підкорегувати його), час прибирання і тому подібне.

Відсутність спеціальних мішків для сміття. В роботах-пилососах використовуються спеціальні контейнери, з яких просто необхідно висипати сміття і все.

Вартість роботів-пилососів, це окрема причина для популярності, оскільки на вибір доступний великий асортимент таких розумних пристроїв. Вам потрібен робот за 3000 — 4000 грн? Нема проблем, такі доступні в продажі (для прикладу Taurus Striker). Хочете за 25000 — 30000 грн? Такі також доступні для покупки (для прикладу iRobot Roomba 980). Все залежить тільки від вашого бажання та можливостей.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple працює над моделями Apple TV з чіпами A12 та A14

Декілька чуток свідчать про те, що Apple працює над моделями Apple TV з чіпами A12 та A14. Фадж, джерело...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -