Реклама

Названо причини, через які ваш смартфон працює повільно

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ви коли-небудь помічали, як ваш смартфон сповільнюється після року використання? Згладжена плавна анімація, швидка реакція та загальна швидка продуктивність з часом зменшились, і тепер ваш телефон відчуває себе трохи млявим. Чому так трапляється? Сьогодні було названо причини, через які ваш смартфон працює повільно.

Обмежена пам'ять

Мабуть, найпопулярніша причина - це пам’ять телефону. Як і твердотільні накопичувачі, флеш-пам’ять, що використовується у вашому телефоні, уповільнює процес, чим більше в ньому зберігається даних. Крім того, у міру того, як записується і читається більше комірок даних, пам'ять стає більш фрагментованою, що скорочує термін служби флеш-пам'яті. Заповнення ємності пристрою також може вплинути на продуктивність, тож, можливо, ви захочете перевірити, чи є ще достатньо місця.

Погана батарея

Наступною причиною є акумулятор вашого пристрою. Деякі виробники уповільнюють роботу пристрою за допомогою оновлень програмного забезпечення, щоб зберегти термін служби батареї. Особливо це стосується iPhone, оскільки Apple підтвердила, що вони справді сповільнюють роботу старих пристроїв для економії старіння батареї.

Оновлення програмного забезпечення

Ще однією причиною уповільнення роботи телефону є оновлення програмного забезпечення. Хоча більшість оновлень призначені для оптимізації ваших пристроїв, деякі оновлення досягають протилежного. Оптимізуючи останні версії, це може негативно вплинути на старі пристрої. 

Додаткові ресурси

Користувачі встановлюють більше додатків на свої пристрої, а ті, в свою чергу, працюють в фоновому режимі. Ці програми з’їдають як процесор, оперативну пам’ять, так і заряд акумулятора, що призводить до повільної роботи пристрою. Деякі додатки також вимагають більших ресурсів, і якщо обладнання вашого старого смартфона не встигає за цим, воно врешті-решт сповільниться.

Зловмисне програмне забезпечення

Нарешті, якщо ви завантажили або відкрили шкідливий додаток або електронну пошту, можливо, ви "зустрілися" з шкідливим програмним забезпеченням. Наслідки шкідливого програмного забезпечення варіюються від просто неприємностей, уповільнення роботи телефону додатковими процесами, або ж це може бути атакою безпеки. Якщо це так, спробуйте скинути налаштування пристрою та негайно змінити всі свої паролі, використовуючи інший пристрій.

Якщо ваш 3-річний пристрій з часом сповільнився до такої міри, що він занадто повільний, можливо, настав час його оновити! Завдяки вдосконаленням чіпсетів, камер та технологій зберігання даних, навіть пристрій середнього класу може впоратися з більшістю завдань, які ви на нього покладете.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

10 цікавих фактів про операційну систему Android

Зараз зустріти людину, яка не знає, що таке Android досить складно, оскільки це найпопулярніша операційна система на смартфонах, планшетах...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -