Реклама

Названо причини, чому Android-смартфон самовільно перезавантажується

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

При покупці Android-смартфона, ми очікуємо, що він відпрацює нам досить довго, як мінімум 3-4 роки і досить часто трапляються випадки, коли через 1-2 роки користування з ним трапляються невідомі проблеми, які стосуються швидкого розряджання, вповільнення роботи і навіть виключення просто так. Про останній випадок сьогодні і поговоримо, та буде названо причини, чому Android-смартфон самовільно перезавантажується.

Проблеми з акумулятором

Одна з найпоширеніших причин, чому смартфон перезавантажується самовільно. Зазвичай, таке трапляється через те, що в смартфоні використовується акумулятор сумнівної якості або ж просто бракований. Якщо у вас справді проблемний акумулятор, то в майбутньому можуть трапитися і серйозніші проблеми, які можуть викликати загорання смартфона.

Також можливий варіант, що акумулятор вашого смартфона вже віджив свого віку, тобто його ресурс вже вичерпаний. В будь-якому випадку, при проблемах із акумулятором, не варто відкладати його заміну в довгий ящик.

Проблемне оновлення ПЗ

Якщо донедавна з вашим смартфоном все було добре і ніяких ознак, які б вказували на поломку, ви не спостерігали, то існує ймовірність, що проблема з самовільним перезавантаженням або ж вимкненням з'явилася через проблемне оновлення програмного забезпечення. В даному випадку, щоб перевірити та відкинути цю причину, прийдеться ввімкнути безпечний режим на вашому смартфоні. Як це зробити, конкретно на вашій моделі смартфона, шукайте в інтернеті.

Якщо після переходу в Безпечний режим, проблема була усунена, то винуватцем було саме оновлення, а якщо ні, то причину прийдеться шукати далі.

Екстремальні температури

В даному випадку, мова йде більше про екстремально низькі температури, ніж про високі, оскільки при температурі в 0 градусів і нижче, вже можна спостерігати швидке розряджання смартфона, а значить перезавантаження також ймовірне.

Врахуйте те, що більшість смартфонів не здатні повноцінно працювати при низьких температурах і лише деякі моделі, з цим добре справляються.

Проблеми з оперативною пам'яттю

В такій ситуації можуть опинитися всі користувачі смартфонів, оскільки мінімальне падіння та пошкодження смартфона, або ж потрапляння вологи в корпус, можуть перетворитися в проблеми з оперативною пам'яттю. При проблемах з нею, можна спостерігати як часті, так і циклічні перезавантаження смартфона. Якщо проблема справді з ОП, то вирішенням стане тільки її заміна.

Як бачите, причин, чому смартфон може самовільно перезавантажуватись цілком достатньо і перерахували ми далеко не всі, тому добре стежте за своїм смартфоном і за його поведінкою.

Також нещодавно стало відомо, як прибрати стеження Google на Android-смартфонах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Показано вигляд культового смартфона Nokia N95 на сучасний лад

Показано вигляд культового смартфона Nokia N95 на сучасний лад. Блогер показав на відео скасовану реінкарнацію N95. Свого часу Nokia N95...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -