Реклама

Названо причини, чому банки стежать за своїми клієнтами в соціальних мережах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Більшість дорослого населення України активно користується послугами банківських установ, тому цілком логічно, що вони знають про своїх клієнтів досить багато. До інформації, яку “вони” знають, можна віднести наступне: місце проживання, вік, місце роботи, заробітна плата, відкриті кредити та депозити, баланс по рахунку, вартість зроблених покупок, місця розрахунку банківською карткою і тому подібне. Як бачите, банки знають багато чого і практично вся наявна в них інформація отримана легальним шляхом, можна сказати, що ми особисто їм надаємо. Відкриємо вам невеликий секрет – банки моніторять наші акаунти в соціальних мережах, таких як Facebook, та таких сервісах як Instagram та Tik-Tok. Якщо не знаєте чому вони це роблять, то зараз буде названо причини, чому банки “стежать” за своїми клієнтами в соціальних мережах.

Зразу повідомляємо, що ні банки, ні інші установи, не можуть отримати доступ до ваших особистих чатів в соціальних мережах та сервісах, де ви особисто спілкуєтеся з друзями. Вся інформація, яку банки отримують із соціальних мереж, опублікована вами ж, тобто вона загальнодоступна. Так для чого за нами "стежать"?

Як виявилося, причина досить логічна та очевидна - кредити. Банки, а точніше деякі співробітники, спостерігають за клієнтами, які хочуть або можуть взяти кредит в їхньому банку. Таким чином вони перевіряють, чи клієнт справжній, де він зазвичай проводить свій вільний час, як він його проводить, хто в нього в друзях, де він зараз працює, де навчався, на які групи підписаний і тому подібне. Фактично, таким чином банк перевіряє, чи не буде ризикованою видача кредиту тій чи іншій особі.

Відповідно, якщо вам з певних невідомих причин (а банки ніколи не повідомляють точну причину у відмові кредиту) відмовили в кредиті, то варто переглянути свої акаунти в Facebook, Instagram та схожих сервісах, можливо причиною є саме вони, або ж деякі окремі ваші публікації або репости.

Щоб відкинути такий варіант, як відмова в кредиті із-за соціальних мереж, вам необхідно зробити наступне:

  • Бути активним в соціальних мережах
  • Перевірити групи, на які ви підписані (можливо серед них є такі, які допомагають в боротьбі з колекторами або в невиплаті кредитів)
  • Уникати публікування фото з алкогольними напоями та відповідними вечірками
  • Заповнити поле про Освіту, місце роботи та іншу інформацію, яка б допомогла з підтвердженням кредиту в майбутньому
  • Ще одна річ, яка стане вам в нагоді - приховайте особисту інформацію від користувачів, які не є вашими друзями. Так ваша особиста інформація буде доступна друзям і не буде розповсюджуватися серед незнайомих.

Також варто врахувати, що не всі банки можуть моніторити ваші акаунти в соціальних мережах і не завжди остаточне рішення стосовно кредиту буде прийнято через ваші соціальні мережі. В даному випадку, краще перестрахуватися і нічого зайвого не поширювати в соцмережах.

Також нещодавно було названо причину, через яку українські банки блокують гроші на рахунках громадян.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи варто боятися стеження через камеру ноутбука?

Тема можливості стеження за вами через камеру вашого ноутбука є досить популярна та одна з найбільш обговорюваних. Багато користувачів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -