Реклама

Названо причини, чому не можна стирати CVV-код на банківській карті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Не так давно, ми публікували матеріал, в якому розповідалося про те, чому українці заклеюють секретний код CVV на банківських картах. Зараз же, буде названо причини, чому не можна стирати CVV-код на банківській карті і чому такий спосіб захисту неефективний.

Як ви всі знаєте, на кожній банківській карті є обов’язкові реквізити, без яких карта буде не дійсною. До таких реквізитів відноситься номер карти, термін її дії, код безпеки (CVV), ім’я та прізвище власника карти, його підпис. Разом, всі ці реквізити, роблять банківську карту придатною для розрахунку в магазинах та оплаті покупок в інтернеті.

Як ми писали вище, дехто рекомендує власникам банківських карток затирати, замальовувати або ж заклеювати секретний код CVV і все це робиться ніби в цілях безпеки. Аргументується це тим, що у випадку, якщо ви комусь віддасте карту для оплати чогось (касиру, офіціанту або іншим людям) або ж її у вас вкрадуть, то нею зможуть розраховуватися в магазинах.

Так ось, такий "захист" вам не потрібний, оскільки для розрахунку в інтернеті, потрібно знати не тільки всі реквізити банківської карти, а ще й отримати код-підтвердження, який приходить на номер телефону власника карти. Скажемо так, ймовірність що хтось заволодіє вашою банківською картою та ще й телефоном неймовірно мала, а якщо таке і станеться, то грабіжнику не буде необхідності у вашому секретному коді карти - він просто перейде у ваш онлайн-банк і це тільки при умові, що у вас там слабенький пароль.

Так чому не варто стирати код CVV?

Найперше через те, що при оплаті такою картою в магазинах, продавці можуть відмовитися приймати оплату з неї. Аргументувати будуть тим, що карта пошкоджена, або навіть чужа. Як мінімум, вам прийдеться тривалий час запевняти і доводити їм, що карта справді ваша.

Наступна причина полягає в тому, що у випадку, якщо ви забудете цей секретний код, вам його ніхто не нагадає і відновити його ви також не зможете. Зараз дещо простіше клієнтам ПриватБанку, оскільки в Приват24, до кожної банківської карти, можна подивитися секретний код.

Третя причина схожа до попередньої, при умові, що співробітник банку помітить, що ви стерли секретний код і змусить вас перевипустити її.

Як бачите, причин для того, щоб стирати або пошкоджувати секретний код карти нема, але якщо вас сильно турбує ймовірність викрадення коштів таким чином, то використовуйте віртуальну банківську карту і розплачуйтесь нею в інтернеті. Так ваші кошти будуть збережені і ніхто з неї нічого не вкраде.

Також нещодавно українцям розповіли, чому необхідно ставити підпис на банківських картах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Який месенджер є кращим – Viber чи WhatsApp?

Соціальні мережі, месенджери, смартфони - це все те, з чим асоціюється останнє десятиліття не тільки в Україні, а й...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -