- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Бізнес новини Названо причини розмагнічення банківських карт

Названо причини розмагнічення банківських карт

0
821
Названо причини розмагнічення банківських карт

Говорячи про банківські картки, усі ми знаємо які дані на них розташовані та для чого. Зараз же ми поговоримо про магнітну смужку, яка є також важливим елементом, і у разі пошкодження її, ваша банківська картка потребуватиме заміни. Зокрема, зараз буде названо причини розмагнічення банківських карт.

І основна причина полягає у впливі на банківську картку електромагнітного випромінювання. Правда сила даного випромінювання повинна бути досить високої частоти, а час впливу на картку дуже тривалим. Багато фахівців говорять про те, що не рекомендується зберігати банківські карти біля телефонів, планшетів, а особливо біля телевізорів. Проте впливу даних приладів буде недостатньо для розмагнічування банківської картки, з сьогоднішніми технологіями це точно. Якщо говорити про інші побутові прилади, то до розмагнічування швидше може привести вплив мікрохвильової печі і то за умови тривалого та тісного контакту.

Окрім впливу побутових приладів на магнітну стрічку, зокрема на її розмагнічення, впливають і фізичні пошкодження. Сюди можна віднести пошкодження гострими предметами, використання картки для стирання бруду чи інших речовин із поверхонь, чи навіть її згинання. Також на картку негативний вплив має вода та високі температури, як природні, так і штучні.

Тобто, в будь-якому випадку, карткою потрібно користуватись з обережністю, дотримуватись рекомендацій та використовувати лише за призначенням. Саме за таких умов картка прослужить вам до кінця терміну її дії, і вам не доведеться перевипускати її раніше необхідного.

Також нещодавно українцям розповіли, чим відрізняється іменна банківська карта від неіменної.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS