Названо причини шаленої популярності смартфона Apple iPhone 11

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі шанувальники смартфонів компанії Apple сходяться в тому, що смартфон Apple iPhone 11 найкращий із всіх смартфонів компанії, які були випущені за останні декілька років. Це цілком серйозна заява, враховуючи те, що компанія ще минулого року випустила нову лінійку смартфонів iPhone 12. Якщо в країнах з високим достатком iPhone 12 розкупляли досить швидко, то в Україні та сусідніх країнах iPhone 12 не такий ще популярний. Натомість, продажі iPhone 11 продовжують збільшуватися і це стосуєтсья не тільки нових смартфонів, а й вживаних. Зараз же, буде названо причини шаленої популярності смартфона Apple iPhone 11.

Найперше, це актуальність смартфона. IPhone 11 в найближчі декілька років ще буде користуватися популярністю, оскільки його технічні характеристики ще технічно не застаріли. Єдиною проблемою з якою можуть стикнутися власники цих смартфонів, це акумулятори, але в сервісних центрах їх замінюють досить швидко.

Продуктивність заліза ще одна з причин популярності iPhone 11, оскільки вони прекрасно будуть виконувати свої функції і плавність роботи на смартфоні не зміниться.

Оновлення — третя причина популярності, оскільки смартфон їх буде отримувати ще найближчі декілька років, а значить відпадає потреба в покупці нової моделі iPhone.

IPS-дисплей це ще одна з причин, чому вибирають саме смартфони Apple iPhone 11, а не iPhone 12. Дисплеї в iPhone 11 славляться саме своєю довговічністю і показують набагато кращі результати, ніж OLED в iPhone 12.

Камери, а саме якість зйомки. Камери на цих смартфонах показують дійсно хороший результат, а якість зображення підтвердження тому. Різниці в якості зроблених фото на iPhone 11 та iPhone 12 ви не відчуєте.

Набір функцій, якими оснащений Apple iPhone 11 дійсно вражаючий. Починаючи з NFC і закінчуючи підтримкою бездротової зарядки. Цей смартфон із всіма своїми функціями буде актуальним ще декілька років.

Розміри смартфона вважаються ідеальними, оскільки він ідеально поміщається в руку і його цілком зручно тримати в руках навіть без чохла. Навіть нічого не будемо говорити про кольорову гаму доступних iPhone 11.

Автономність смартфона також на високому рівні, якщо порівнювати її з іншими моделями компанії Apple.

Ціна смартфона це одна з найважливіших причин такої популярності. Apple iPhone 11 набагато дешевше за iPhone 12 і при цьому ви не втрачаєте ніяких функцій за ці гроші.

Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, де названо найкращий iPhone, який ідеально підійде для дітей.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Вчені не рекомендують сідати за кермо після тривалої гри у VR-шоломі

Сьогодні надійшла інформація, що вчені не рекомендують сідати за кермо після тривалої гри у VR-шоломі. Видання Journal of Medical...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -