Реклама

Названо пристрої, які можна підключити до роз’єму зарядки смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зараз практично всі користуються смартфонами, які насичені різноманітним функціоналом, але….всім все рівно хочеться отримати максимум від свого смартфона, тому більшість шукають способи підключення до нього тих чи інших пристроїв. Якщо ви відноситеся до таких користувачів, то зараз буде названо пристрої, які можна підключити до роз’єму зарядки смартфона. Звісно, ми не будемо перераховувати їх всіх, але назвемо тільки найцікавіші та найкорисніші ґаджети.

Портативна бритва

Виявляється, до вашого смартфона можна підключити портативну бритву, яка стане в нагоді під час подорожей і навіть довгих робочих днів. Портативні бритви справді мініатюрні і зазвичай під'єднуються до смартфона за допомогою роз'єму Type-C і рідше microUSB. Крім цього, такі бритви зручно зберігати та транспортувати.

Портативний ліхтарик

Ще один корисний пристрій, який знадобиться в непередбачуваній ситуації - головне його придбати. Окрім непередбачуваних ситуацій, ліхтарик також може стати в нагоді на господарстві тоді, коли вмонтованого в смартфон ліхтарика недостатньо.

Мікрофон

В даному випадку також йде мова про портативний мікрофон, який з одної сторони має роз'єм для смартфона, а з іншої - власне мікрофон. Такі мікрофони зазвичай мають петличне кріплення, тобто кріпляться до футболки або сорочки, щоб ваш голос цілеспрямовано линув у мікрофон.

Інфрачервоний термометр

Також корисна річ, яка зараз стане в нагоді всім власникам смартфонів, особливо в період пандемії, коли необхідно завжди знати температуру свого тіла. Такий термометр також підключається до смартфона за допомогою microUSB або Type-C і оснащений невеликим дисплеєм для відображення температури тіла.

Ендоскоп

Напевно це один з найкращих ґаджетів, який можна підключити до смартфона та використовувати на господарстві досить часто. Ендоскоп підключається до смартфона також через роз'єм microUSB або Type-C, або отримане відео відображається на дисплеї вашого смартфона.

Компактний вентилятор

Компактний вентилятор стане в нагоді всім, хто важко переносить високі температури. Як і в попередніх випадках, пристрій підключаємо через роз'єм і насолоджуємося приємним охолодженням.

Також нещодавно було названо бюджетний смартфон з найгіршим дисплеєм в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google випускає “гіпердетальний” додаток Mandalorian AR

Google випускає "гіпердетальний" додаток Mandalorian AR. Додаток був випущений у співпраці Google з Lucasfilm. Додаток створили, щоб оживити знакові...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -