Реклама

Названо рекомендовані до покупки смартфони у жовтні 2021 року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Продовжуємо нашу традиційну рубрику найкращих смартфонів і на цей раз буде названо рекомендовані до покупки смартфони у жовтні 2021 року. В даний рейтинг увійдуть смартфони, які на думку редакції ITechNews, стануть найоптимальнішими цього місяця, тобто жовтня. Стосовно смартфонів, то сьогодні в рейтинг будуть включені смартфони від Realme, OnePlus, Redmi та Poco. Переходимо до короткого опису цих смартфонів та їхньої вартості.

№5. Realme GT Master Edition

На останній сходинці розмістився смартфон від компанії Realme і найкращим представником у жовтні 2021 року став Realme GT Master Edition. Цей смартфон відноситься майже до флагманського сегменту, оскільки його характеристики практично топові. Він отримав великий 6,43-дюймовий Super Amoled дисплей з частотою оновлення 120 Гц, що можна зустріти в флагманських смартфонах і то, далеко не у всіх.

Окрім цього, він працює від потужного процесора Qualcomm Snapdragon 778G в парі з 8 Гб та 128 Гб внутрішньої пам'яті.
Також він отримав потрійну систему камер з основною 64 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп та фронтальною 16 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 65 Вт.

№4. Xiaomi Redmi Note 10 Pro

На четвертій сходинці розмістився представник компанії Xiaomi, а точніше суббренду Redmi - Note 10 Pro. Даний смартфон отримав 6,67 - дюймовий Amoled дисплей з частотою оновлення 120 Гц, що вже серйозна причина для його покупки. Окрім цього, він працює від процесора Qualcomm Snapdragon 732G в парі з 6 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті.
Фотоможливості смартфона представлено у вигляді квадрокамери з основною 108 Мп та додатковими 8 Мп + 5 Мп + 2 Мп, і фронтальною 16 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 5020 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 33 Вт. Також варто відмітити наявність стереозвуку та NFC.

№3. OnePlus Nord CE 5G

Наступний смартфон - OnePlus Nord CE 5G. Даний смартфон зарекомендував себе непогано, та й вартість в нього адекватна. Nord CE 5G отримав також великий дисплей, а саме 6,43 - дюймовий AMOLED з частотою оновлення 90 Гц. Працює смартфон від процесора Qualcomm Snapdragon 750G в парі з 12 Гб оперативної та 256 Гб внутрішньої пам'яті. Камери в цього смартфона не найкращі, але фотографії будуть виходити хорошої якості. Потрійна камера з основною 64 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп будуть намагатися зробити все можливе і фронтальна камера 16 Мп буде їм в цьому допомагати.

Живиться смартфон від акумулятора 4500, чого цілком достатньо для активного користування смартфоном протягом доби, а процес заряджання також не повинен вас засмучувати, оскільки зарядка потужністю 30 Вт прискорить цей процес. Стосовно інших переваг, то смартфон підтримує 5G.

№2. Realme 8 Pro

На другій сходинці розмістився ще один смартфон від компанії Realme - 8 Pro. Цей смартфон отримав хорошу репутацію і практично всі його власники задоволені ним. Він отримав 6,4 - дюймовий Super Amoled дисплей з роздільною здатністю 1080x2400. Працює смартфон від процесора Qualcomm Snapdragon 720G в парі з 8 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті.

Фотоможливості смартфона представлено у вигляді квадрокамери з основною 108 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп та фронтальною 16 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 50 Вт. В цілому, це непоганий апарат для повсякденних потреб.

№1. Xiaomi Poco X3 Pro

Наш улюбленець - Poco X3 Pro. На нашу думку, це один з найкращих смартфонів в середньому бюджеті і його характеристики та відгуки користувачів є тому підтвердженням. Цей смартфон отримав великий 6,67 - дюймовий IPS - дисплей діагоналлю 6,67 - дюйма з частотою оновлення 90 Гц.

Працює він від процесора Qualcomm Snapdragon 860, а це означає, що з продуктивністю вашого смартфона не буде жодних проблем. Також варто відмітити й 8 Гб оперативної та 256 Гб (можна розширити до 1 ТБ) внутрішньої пам'яті.

Фотоможливості також непогані, оскільки смартфон отримав квадрокамеру з основною 48 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп та фронтальною камерою 20 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 5160 мАг. Також цей смартфон може запропонувати стереодинаміки, швидку зарядку та захист від вологи та пилу (IP53).

Також нещодавно було названо найкращі Android-смартфони на сьогоднішній день.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Місяці буде доступна 4G мережа від Nokia

Надійшла важлива інформація від NASA , відповідно до якої, на Місяці буде доступна 4G мережа від Nokia. Американська космічна...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -