Реклама

Названо “секретні” функції комп’ютерної миші

Останні Новини

А чи користуєтесь ви всіма можливостями своєї комп’ютерної миші? Ймовірно, що ні, так як зазвичай ми використовуємо основні функції, і навіть не догадуємось про «секретні» функції комп’ютерної миші. Давайте розглянемо ті функції, про які точно знають не всі.

Виділення тексту

Напевно усі з нас для виділення тексту мишею затискають ліву кнопку і виділяють необхідний нам текст. А якщо спробувати так – ставимо курсор на початок необхідного для виділення тексту та затискаємо клавішу shift і не відпускаючи її, лівою кнопкою миші натискаємо в кінець необхідного нам тексту. І все, текст виділено.

Якщо вам потрібно виділити лише одне слово, то необхідно двічі клацнути лівою кнопкою миші на відповідне слово і воно виділиться. А якщо вам потрібно виділити весь абзац, то клацніть тією ж лівою кнопкою миші тричі на одне з слів в абзаці і він виділиться весь.

Використання коліщатка миші

Усі ми при перегляді сторінок чи файлів прокручуємо їх за допомогою коліщатка миші, а от якщо вам необхідно прогортати великий файл, то варто натиснути на коліщатко. Таким чином, для прокрутки файлу, вам потрібно лише міняти положення миші. Відключається дана функція повторним натиском на коліщатко.

Збільшення

Якщо вам необхідно збільшити розмір шрифту в браузері, то немає необхідності робити це через налаштування самого браузера. Можна натиснути клавішу ctrl та прокрутити коліщатком миші для збільшення до необхідного вам розміру.

Виділення окремих елементів

Ймовірно, про цю функцію знає більшість із користувачів, але ми все ж згадаємо її. Якщо вам необхідно з папки із великою кількість файлів виділити лише декілька, то затисність клавішу ctrl та по одному виділяйте лівою клавішою миші ті файли, які вам потрібно. Таким чином ви зможете одночасно провести з виділеними файлами певні дії, чи то копіювання, видалення, тощо.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, чому купувати смартфон із вітрини — погана ідея

В наш час продається дуже багато різних моделей смартфонів, але не раджу вам брати гаджет з вітрини. Чому? Тому,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -