Названо смартфони, які знімають у 8K в 2021 році

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом останніх декількох років, запис відео в форматі 4K вже став стандартом для більшості флагманських та середньобюджетних моделей смартфонів. Цілком очікувано, що деякі виробники намагаються розширити можливості своїх смартфонів і поступово додають їм можливість знімати відео в форматі 8K (7680 × 4320 пікселів). Таких смартфонів на ринку представлено не так багато і більшість із них коштують дорого, тобто це флагманський сегмент. Відповідно до цього, зараз буде названо смартфони, які знімають відео у форматі 8K в 2021 році.

Для початку короткий перелік смартфонів по брендах:

Xiaomi: Mi 10, Mi 10T, Mi 11 та суббренд POCO F2 Pro
Asus: ZenFone 7, ZenFone 8, ROG Phone 3 і ROG Phone 5
Samsung: Galaxy S20 (серія), Galaxy S21 (серія), Galaxy Note 20 (серія)
OnePlus 9
LG V60 ThinQ

Як бачите, при великому бажанні придбати смартфон, який підтримуватиме запис відео у 8K, не складе труднощів, так як їх є досить багато і всі вони працюють під управлінням Android. Тепер може виникнути логічне запитання, чому в списку відсутні смартфони компанії Apple?

Як не дивно, але останнім часом, компанія Apple не спішить додавати щось нове в свої смартфони і iPhone 12 тому приклад. Причин, чому вони такі повільні з цим може бути багато, але на думку приходить тільки одна серйозна – досконала технологія і максимальна ефективність. Ймовірно, що Apple просто не має можливості, або просто не готова до введення 8K на своїх смартфонах, або ж їхнє бачення 8K відрізняється від того, яке зараз можна зустріти в сучасних смартфонах.

Тепер про недоліки 8K

Недоліків у 8K не так багато, але вони все ж присутні. Серед найбільших варто відмітити те, що швидкість кадрів в секунду у 8K набагато нижче, ніж в 4K. Також варто відмітити те, що сенсу у 8K не буде до тих пір, поки не буде можливості переглядати ці відео на екранах з підтримкою 8K.

Наступна причина полягає в тому, що відео записані у 8K займають неймовірно велику кількість внутрішньої пам’яті. Для прикладу, 1 хв відео, знятого у 8K, займає майже 600 Мб, а 10 хв такого відео – 6Гб, що не мало і тому, вільний простір на смартфоні закінчиться дуже швидко.
То чи є сенс в покупці 8K смартфона? На даний момент, 8K не пропонує чогось неймовірного, тому, на нашу думку, купляти смартфони з цією технологією, нема сенсу.

Такоєж нещодавно було названо середньобюджетний смартфон, якому позаздрять навіть флагмани.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Apple запустили новий сервіс тренувань Fitness +

Сьогодні Apple запустили новий сервіс тренувань Fitness +. Раніше часу деякі ЗМІ та канали YouTube поділилися своїми першими враженнями...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -