Реклама

Названо спосіб дистанційного читання переписок в Viber

Останні Новини

Ця стаття, ймовірно, сподобається не всім, так як мова частково піде про стосунки чоловіка та жінки, або ж виступатиме як варіант батьківського контролю над дітьми, тощо. В першу чергу, в стосунках важлива довіра, але інколи в відносинах настає такий переломний момент, коли не залишається нічого іншого, ніж перевірка переписок. Звісно, чи скористатись наданою нами далі схемою для перевірки вирішувати лише вам. Зараз же буде названо спосіб дистанційного читання переписок в Viber.

Для того, щоб дистанційно прочитати переписку вам потрібно встановити додаток Viber на ваш персональний комп’ютер. Наступний крок може бути дещо складнішим, так як ви повинні отримати доступ до телефону людини, переписку якої ви хочете відслідковувати.

Далі дії прості, адже вам потрібно просто відкрити додаток Вайбер на комп’ютері із номером користувача, відповідно отримуючи доступ до телефону, ви отримаєте смс з підтвердженням таких дій.

Та й все, телефон повертаєте на місце, а на вашому комп’ютері ви зможете читати усі переписки, які будуть дублюватись з телефону на ПК в режимі реального часу.

Також нещодавно стало відомо, як на смартфонах Xiaomi відключити аналітику в месенджері Viber.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чому Apple планує переносити виробництво із Китаю?

У той час, як почалась пандемія коронавірусу у Китаї, Apple думав про переміщення виробництва у інші країни світу, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -