Названо спосіб, за допомогою якого обманюють Android-користувачів

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Пристроями на Android користується сьогодні така значна частина людей, що дана стаття просто повинна бути написана. Зараз буде названо спосіб, за допомогою якого обманюють Android-користувачів. Так, можливо з першого погляду звучить дивно, враховуючи, що всі користувачі різні, та й часто немають нічого спільного між собою, але все ж у випадку шахрайства вони перетинаються.

Найчастіше та найбільше користувачів Android обманюють, можливо ви уже здогадались, через додатки. Зівсно, така ситуація може статись із будь-якими користувачами, усіх наявних сьогодні операційних систем, але з Android це чомусь стається найчастіше. Основна проблема в такому типі шахрайства полягає в більшості в самих користувачах, адже вони не дотримуються правил цифрової гігієни, і завантажуючи додатки не перевіряють їх, або ж завантажують із невідомих сторонніх ресурсів. Правда мова зараз піде про додаток із Google Play.

Не так давно, багато користувачів постраждало через майнінг криптовалюти. Якщо детальніше, то в одному із магазинів додатків (Google Play) було розміщено близько 25 додатків, ціль яких була спрямована для хмарного майнінгу криптовалюти. Звісно, багато хто в курсі, що з смартфоном дані дії є не зовсім ефективні, відповідно дані додатки пропонували користувачам взяти їх в оренду, і надалі просто перевіряти кількість зароблених ними коштів.

Окрім цього, в даних додатках була накручена висока оцінка, а значна кількість негативних відгуків користувачів нікого не зупиняла. Таким чином, користувачі оплачували оренду даних додатків-серверів і спостерігали за ростом цифр, які ніби-то були їхнім заробітком. Багато хто, ще й продовжував дану оренду кілька разів, не здогадуючись про обман.

Суми втрачених коштів на так звану “оренду” були значні, а саме вони оцінюються в близько 350 тис. дол. Загалом, ситуація двояка, оскільки додатки були завантажені із офіційного джерела, але все-ж потрібно залишатись пильними, вивчати суть даних додатків, читати відгуки, тощо. Тим більше, що ситуації із шахрайськими додатками є непоодинокими.

Також нещодавно було названо три ознаки, що у вашому Android-смартфоні поселився вірус.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфон от малоизвестного китайского бренда оказался лучше моделей Xiaomi

Уже давно известен факт, что компания Xiaomi изо всех сил пытается обогнать компанию Apple по количеству проданных смартфонов и...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -