Реклама

Названо спосіб, за допомогою якого Приватбанк змушує вас витрачати кредитні гроші

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом можна зустріти все більше і більше новин про ПриватБанк і це цілком очікувано, оскільки він весь час на слуху, так як кількість його активних клієнтів весь час збільшується. Нещодавно з’явилася інформація, що будуть продавати, також часто з’яляються новини про нові функції в Приват24 та багато інших. Виясняти зараз, чому цей банк такий популярний ми не будемо, тому що розповіли про це в окремому матеріалі, а зараз поговоримо про кредити, які ПриватБанк видає. Найперше буде названо спосіб, за допомогою якого Приватбанк змушує вас витрачати кредитні гроші, а значить активно користуватися кредитками.

Найперше варто розуміти, що один із основних доходів банку складають саме кредити, а точніше відсотки, які ви за них сплачуєте. Відповідно, “підсадити” вас на кредит це найважливіша ціль не тільки ПриватБанку, а й всіх кредитних організацій.

Повернемося до способу використання кредиту. Цей спосіб максимально простий і активно використовується, і цілком очікувано, він неймовірно ефективний. ПриватБанк користується “підвищенням кредитного ліміту”, щоб змусити вас витрачати та, відповідно, більше повертати.

Можливо ви раніше не звертали увагу, але ПриватБанк часто підвищує кредитний ліміт тим клієнтам, які активно користуються їхніми послугами. Хоча це представляють як перевагу, яку ви отримуєте від тривалої співпраці з банком. На ділі, плавне підвищення ліміту приводить до того, що ви частіше використовуєте кредитку для оплати товарів та послуг і витрачаєте кредитні кошти все більше і більше, а значить банк заробляє на вас все більше і більше.

Малий кредитний ліміт означає, що банк вам не довіряє, а кожне підняття перевіряє вас на платоспроможність та своєчасність внесення платежів, що означає, що ви зможете отримати, витратити і повернути більше при наступному зверненні за кредитом.

Особливо це помітно в тих випадках, коли вам нав’язують підвищення кредитного ліміту працівники кол-центру і аргументують це тим, що вам пропонують неймовірно вигідні умови і ви зможете придбати собі все те, від чого раніше відмовлялися або не могли собі дозволити.

На ділі, це чергова пастка і спроба заманити вас оформити черговий кредит і виплачувати його ще декілька років + від оформлення кредиту праціник кол-центру отримує комісійні.

Наша рекомендація така ж, як і була раніше — рідше користуйтесь кредиткою і частіше власними коштами.

Нещодавно ми повідомляли, що робити, якщо ви отримали СМС про зміну пароля в Приват24.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що таке PVM і чому вони потрібні ретро-геймерам

Екрани з електронно-променевою трубкою (CRT) мають кілька ключових переваг перед сучасними плоскими екранами, що робить їх популярними серед деяких геймерів. У освячених...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -