Реклама

Названо способи анонімного читання повідомлень в месенджері WhatsApp

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часто бувають випадки, коли ви отримали повідомлення від певного контакта, але з певних причин не готові йому відповідати зразу, або ж просто не знаєте яку відповідь краще дати, або ж у вас якісь інші причини для ігнорування відповіді. В таких випадках всім цікаво, як залишатися анонімним, при цьому прочитати повідомлення. Відповідь на це запитання ми знаємо і зараз буде названо способи анонімного читання повідомлень в месенджері WhatsApp.

Першим способом є використання функціоналу WhatsApp, а саме відключення звітів про перегляд повідомлення. Активувавши цю функцію, ви можете переглядати всі отримані повідомлення, а відправники не будуть знати, чи ви прочитали повідомлення чи ні. Недоліком цієї функції є те, що при активуванні цієї функції, ви також не будете бачити статус відправлених повідомлень. Скажемо так, все працює по принципу “як ви, так з вами”.

Активувати цю функцію можна через налаштування. Для цього в месенджері необхідно натиснути на три крапки, які розміщені в правому куті та перейти в налаштування. Після цього необхідно перейти в Акаунт та вибрати Конфіденційність. Там ви знайдете Звіти про прочитані повідомлення, де необхідно змінити їхній статус в Неактивний (перетягнути повзунок в протилежну сторону).

Наступний спосіб також можна активувати за допомогою функціоналу месенджера. Для цього необхідно виконати включення індивідуальних повідомлень. Для цього переходимо в чат із вибраним користувачем та тиснемо на його профіль. Далі шукаємо Індивідуальні повідомлення та вибираємо Використовувати. Після таких налаштувань, всі повідомлення, які ви будете отримувати від цього користувача, будуть відображатися у верхній панелі повідомлень, тобто відпаде необхідність переходити в месенджер, щоб переглянути повідомлення.

Перегляд через панель повідомлень (або шторку) в більшості випадків підходить для анонімного перегляду повідомлення. Так ви можете анонімно переглядати повідомлення не тільки із WhatsApp, а й з месенджерів Viber та Telegram.

Крайнім випадком, для анонімного перегляду повідомлення є вимкнення інтернету на смартфоні. Спосіб ідеально підходить для тих користувачів, які можуть не використовувати інтернет на смартфоні по декілька днів. Для інших користувачів це можливість отримати додатковий час для підготування відповіді. Причиною є те, що при отриманні повідомлення воно потрапляє в кеш і після вимкнення інтернету ви можете вільно його переглянути. Недоліком є те, що після того, як ви переглянули повідомлення, а потім ввімкнули інтернет, користувач дізнається, що ви прочитали повідомлення.

Також сьогодні було названо причини, чому українці радять не використовувати месенджер WhatsApp

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Существует ли опасность получения переводов на банковскую карту ПриватБанка

Ця публікація також доступна такими мовами: УкраїнськаВ последнее время все больше дезинформации появляется относительно государственного ПриватБанка, все больше клиентов боятся...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -