Реклама

Названо способи використання NFC-міток в повсякденному житті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом великою популярністю користуються банківські карти, якими можна розраховуватися практично в будь-якому більш-менш великому магазині, інтернет-магазинах і навіть державних установах. Зараз же, починає популяризуватися нова технологія оплати – безконтактна, яка застосовується як в банківських картах, так і смартфонах, розумних годинниках та інших розумних пристроях. Говорити про комфорт користування банківськими картами з технологією NFC, або ж оплатою за допомогою інших розумних пристроїв нема сенсу, оскільки це й так очевидно, тому ми зараз поговоримо про інші способи використання NFC, а саме про NFC-мітки, які також починають набирати популярності. Якщо конкретніше, то буде названо способи використання NFC-міток в повсякденному житті.

У вітальні

Перший спосіб цілком незвичний, але максимально зручний у використанні. Розміщуючи NFC-мітку у вітальні, ви зможете її налаштувати таким чином, що можна буде вмикати певні електроприлади одним дотиком. Для прикладу, можна зробити автоматичне ввімкнення телевізора при дотику до мітки. Схожих варіантів використання мітки в такому вигляді цілком достатньо, головне мати більш-менш сучасні електроприлади.

В кухні

Схожий спосіб, але тепер мітка розміщується в кухні і вона може активувати ввімкнення кавоварки або ж мікрохвильовки. Все також залежить від новизни ваших електроприладів.

В будинку

Так само, як і в попередніх випадках, одним простим дотиком, можна запустити ряд дій у вашому будинку, а саме автоматично вмикати світло в будинку, вмикати розумні розетки, керувати дверними замками, відкриттям і закриттям гаражу і тому подібне.

В машині

В машині можна налаштувати автоматичне відкривання багажника, розблокування / заблокування дверей, ввімкнення / вимкнення музики і навіть автоматичний запуск.

Відстеження домашніх улюбленців

Ще одне актуальне використання міток, це відстеження домашніх улюбленців. Прикріплюєте мітку до нашийника вашої собаки або кішки і відслідковуєте її рух по власній території, або ж у випадку її втечі.

Як бачите, NFC-мітки можна використовувати по-різному, головне підлаштувати її під своїм потреби та можливості.

Також нещодавно стало відомо, чому потрібно вимикати функцію NFC на своєму смартфоні.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Флагманський розумний годинник Huawei Watch GT 2 Pro отримав калькулятор

Представлені на початку осені розумні годинник Huawei Watch GT 2 Pro стали флагманської моделлю компанії. Сьогодні стало відомо, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -