Названо способи використання стилуса на смартфоні

Останні Новини

Чим тісніше смартфони входять в наше життя, тим більше функцій виробники додають до них. В даній статті мова піде про стилус. Так, це не новинка на ринку смартфонів, але чи потрібен він. Багато користувачів вважають його непотрібним, і в процесі користування смартфоном до якого в комплекті іде стилус, навіть не витягають його. Як на нас, це досить дивно і якщо ви уже вибираєте модель смартфона із стилусом, то все ж варто використовувати всі його можливості. Зараз же буде названо способи використання стилуса на смартфоні.

Для початку ви можете використовувати стилус для створення заміток, зокрема це дуже зручно в плані здійснення скріншоту, на якому далі ви робите певні замітки. Займає це мінімум часу і справді дуже зручно. Також використання стилуса стане в нагоді і при редагуванні фото. Сьогодні це як ніяк актуально, адже користуючись соціальними мережами, усі намагаються публікувати найкращі фото і звісно використовують фотошоп. Здійснювати такі дії із стилусом буде набагато зручніше.

Ще один зручний варіант використання стилуса – для конспектування текстів на лекціях чи просто запису своїх спонтанних ідей в нотатках. Дуже зручно буде використовувати при цьому програми, які перетворюватимуть введений текст від руки у друкований. Багато хто після використання такого типу нотатків, перестають робити їх від руки зовсім. Також ви можете використовувати стилус для створення власного дизайну чи то квартири, чи кімнати, чи для інших ваших планів. Телефон завжди з вами, відповідно робити ескізи в дорозі, в момент коли до вас прийшло натхнення також максимально зручно.

Окрім цього, за умови наявності у вашого стилуса відповідних кнопок, його можна використовувати як пульт управління. До прикладу, розмістити телефон для спільного фото, а здійснити його за допомогою стилуса. Також ви можете перемикати за допомогою стилуса камери, тобто з основної на фронтальну. А ще можна керувати відтворенням відео чи прослуховуванням музики.

Звісно, ніхто не може заставити вас користуватись стилусом, якщо ви цього не бажаєте. Але для чого тоді переплачувати за нього? Тому перед такою покупкою все ж варто розібратись чи дійсно він вам потрібен та яким чином ви б хотіли його використовувати. Хоча, вибір завжди за вами.

Такоєж нещодавно стало відомо, що Samsung розробляє новий стилус S Pen для Galaxy Fold3.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

lifecell продолжает расширять покрытие скоростного мобильного интернета

Стаття доступна українською...Оператор мобильной связи lifecell продолжает расширять покрытие скоростного мобильного интернета на территории Украины. В частности, на конец...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -