Реклама

Названо способи захисту банківських карток на період відпусток

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останні 2 роки видалися нелегкими для більшої кількості населення України, враховуючи що в 2020 році всі були на локдауні, а значить в більшості людей змінилися плани не тільки на період літніх відпусток, але й на всі відпустки та відпочинки, які були заплановані на 2020 рік. Зараз же, в 2021 році, ситуація в світі дещо покращилася і вже дозволено відвідувати більшість країн. Враховуючи це, достатня кількість людей придбала гарячі путівки, а це означає, що закордоном будуть здійснюватися оплати як готівковими, так і безготівковими способами. Відповідно до цього, питання безпеки банківської картки закордоном знову ставиться на перше місце, тому зараз буде названо способи захисту банківських карток на період відпусток.
Фактично, способів захисту не так і багато, але всі тримачі банківських карток повинні їх добре знати.

1. Проінформуйте свій банк про відпустку (або ж ділову поїздку) закордон, щоб уникнути неочікуваних блокувань картки.

Досить часто, якщо не проінформувати банк про поїздку, то вони блокують картку після першої оплати в іншій країні або ж зняття готівки там же. Причина - служба безпеки банку та платежі в нових місцях.

2. Запишіть всі номери телефонів, які допоможуть вам зв'язатися з вашим банком в екстрених випадках.

В даному випадку мова йде про гарячу лінію банку та інших номерів банку, подзвонивши на які, ви зможете вирішити проблеми, які у вас виникли закордоном із вашою карткою та рахунком.

3. Підключіть смс-інформування.

Підключене смс-інформування дозволить вам залишатися в курсі всіх рухів коштів по вашому рахунку і у випадку викрадення картки, ви зможете зразу дізнатися, де використовували вашу картку.

4. Тримайте на картці не всі наявні кошти.

В даному випадку, краще тримати на картці ту суму, яку ви запланували потратити закордоном. Також варто тримати біля себе й певну суму в готівці, щоб у випадку викрадення картки або готівки, у вас були додаткові кошти для існування.

5. Не розраховуйтесь в сумнівних магазинах і не знімайте готівку в таких же банкоматах.

Досить часто закордоном туристів "розводять" саме з підставними платіжними терміналами, які зчитують всі доступні дані з банківської картки. Те саме стосується й банкоматів, в яких додатково встановлюють спеціальне обладнання, яке також зчитує дані банківської картки та введення пін-коду. В подальшому, з отриманих даних роблять дублікати банківських карт і розраховуватися ними можуть далеко за межами України.

6. Не тримайте банківську карту, готівку та документи в одному гаманці.

У випадку, якщо у вас вкрадуть гаманець, то ви залишитеся не тільки без банківської карти, а й без готівки і документів. Тримайте все важливе в різних місцях.

Ми назвали тільки основні способи захисту вашої карти та ваших коштів, але й вони не можуть гарантувати того, що у вас не викрадуть картку і не скористаються нею.

Також нещодавно стало відомо, чому українцям рекомендують прикривати камеру в банкоматі, під час введення пін-коду?

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazon представить нові продукти 24 вересня

Сьогодні з’явилася інформація, що Amazon представить нові продукти 24 вересня. Як повідомляється, вони почали розсилати запрошення пресі, де йдеться,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -