Реклама

Названо товари та послуги, які не рекомендується брати в кредит

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом така фінансова послуга як “кредит” стала неймовірно популярною і пропонують її не тільки банки, а й різноманітні мікрофінансові організації. Говорити про те, що кредит, це така річ, яка зразу “заганяє” людину в боргову яму ми не будемо, але практично всі це усвідомлюють і з важливих (або не дуже) причин погоджуються на отримання кредиту. Звісно, ситуації бувають різні, але сьогодні ми поговоримо про такі причини для взяття кредиту, які не варті того та буде названо товари та послуги, які не рекомендується брати в кредит.

  1. Смартфони, ігрові приставки та комп'ютерна техніка

Досить часто, коли виникає неймовірне бажання придбати новий смартфон, ігрову приставку або комп'ютерну техніку, особливо коли це стосується новенького iPhone або ж PlayStation, то потенційні покупці погоджуються на кредит задля отримання бажаного пристрою. На жаль, покупка цих пристроїв в кредит ніяк не виправдає вашу надію, оскільки у випадку поломки пристрою, вам прийдеться не тільки виплачувати кредит за нього, а ще й оплачувати ремонт і вже за свій рахунок. Окрім цього, дані пристрої, на вторинному ринку, суттєво падають в ціні, тому продати його по тій же ціні, за яку він був придбаний, вже не вийде.

  1. Кредит на весілля

Напевно це одна із найбезглуздіших причин для отримання кредиту. Враховуючи, що молода сім'я розпочинає спільне життя, то наявність кредиту ніяким чином не зробить майбутню сім'ю міцнішою. Весілля необхідно гуляти за свій рахунок та правильно оцінювати свої можливості.

  1. Ризиковані інвестиції

Ще одна не сильно правильна причина для отримання кредиту. Зазвичай, люди беруть кредити на шалені суми для інвестицій в криптовалюту, або ж для торгів на біржах і тому подібного. В будь-якому випадку, це ризиковані інвестиції, та ще й на кредитні кошти. Також варто не забувати, що у випадку (з високою ймовірністю так і буде) невдалої інвестиції, кредитні кошти прийдеться ще довго повертати.

Якщо вже й вирішили інвестувати в якийсь проект, то краще робити це за особисті кошти.

  1. Вживаний автомобіль

Говорити про те, що старий автомобіль потребує стабільного ремонту, навіть нема сенсу. Купуючи такий автомобіль в кредит, вам прийдеться й ремонтувати його в кредит і потім всі ці витрати повертати протягом багатьох років. В даному випадку рекомендується купувати вживаний автомобіль за власні кошти і не гнатися за "крутістю" і правильно оцінювати свої можливості.

  1. Ювелірні прикраси

Прикраси взагалі така річ, яку необхідно купувати тільки за власні кошти. В такому випадку вони справді будуть нести цінність для вас. Прикраси це розкіш і вона повинна себе виправдовувати, а не відправляти свого власника в боргову яму.

Ми назвали тільки найпопулярніші причини для отримання кредиту, але також варто зауважити, що багато хто, бере кредит на відпустки, ремонти та інші послуги, які справді не варті того, щоб 1-2 або більше років виплачувати за них кредит.

Також нещодавно стало відомо, чому в ПриватБанк не повідомляють причину відмови в кредиті.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Презентація нового смартфону Vivo Y75s

Компанія Vivo представила новий сучасний смартфон Vivo Y75s. Середньо бюджетний гаджет,де ціна дорівнює якість. Ми маємо для Вас декілька...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -