Реклама

Названо труднощі із картками ПриватБанку, які можуть виникнути в українців за кордоном

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У зв’язку із ситуацією в Україні, багато людей змушені були виїхати в інші регіони, а величезна кількість взагалі за кордон. Не зважаючи на це, люди продовжують користуватись там своїми українськими картками, робити платежі, використовувати інтернет-банкінг. І дехто із них почав стикатись із рядом проблем. Сьогодні розповімо реальну історію від клієнта ПриватБанку, який мав проблеми з обслуговуванням.

Один із переселенців опинився за тисячі кілометрів від дому і повинен був скористатись послугами ПриватБанку. Проблема була у тому, що номер, прив'язаний до картки, не підтримував роумінг в тій країні, де знаходився чоловік.

Тобто, скористатись номером телефону не можна було абсолютно ніяк. Клієнт звернувся на гарячу лінію банку, пояснив усю ситуацію та захотів змінити фінансовий номер на інший. Для цього потрібно було вислати банку фото з документами, на якому чітко буде видно інформацію з паспорта та лице людини, а також на знімку мають бути руки повністю, як доказ того, що документ не тримає хтось інший.

Після виконання усіх інструкцій, чоловік вислав фото, але у відповідь прийшло, що фото не чітке, не відповідає вимогам та не збігається із інформацією, яка є у банку. Для того, щоб виправити ситуацію, потрібно прийти у відділення та оновити дані. По їх словах це займе буквально декілька хвилин.

Але що робити із тим, що клієнт знаходиться на іншому кінці світу?

Цікаво: Українцям розповіли, як налаштувати сповіщення від ПриватБанку.

Замість того, щоб змінити фінансовий номер та допомогти своєму клієнту, ПриватБанк закрив доступ до дистанційного обслуговування. Після різних звернень чоловіка до операторів і пояснень, що усіх правил він дотримався, всі вимоги до фото були виконані, працівник відповів, що передасть цю справу у той відділ, де йому зможуть допомогти. Яке вирішення знайшлось цій ситуації не відомо.

Також, нещодавно ПриватБанк опублікував новини щодо кредитів та кредитних канікул. Надіємось, більш детальна інформація скоро з'явиться на офіційних джерелах.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Штучний інтелект навчився малювати зображення по текстовому описі

Днями компанія OpenAI, до основи якої свого часу доклав руку Ілон Маск, повідомила, що штучний інтелект навчився малювати зображення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -