Реклама

Названо три вагомі причини змінити свій старий смартфон на новий

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Серед українців, а особливо серед старшого покоління, існує принцип — якщо працює, заміни не потребує. З багатьох причин, це правильне твердження, оскільки витрачати даремно гроші на новий пристрій, при умові, що старий добре виконує свою роботу — безглуздо. Особливо це стосується тих смартфонів, які купляли тільки для дзвінків та мінімального набору функцій. З іншої сторони, застарілі смартфони зазвичай втрачають свою автономність роботи, починають повільніше працювати і ще “вилазить” багато недоліків, які присутні в старих смартфонах. Зараз же буде названо три вагомі причини змінити свій старий смартфон на новий.

Перша причина. У випадку, якщо ви користуєтеся смартфоном 4, 4,5 або 5 років, то він вже не отримує оновлення безпеки від Android, що негативно впливає на вашу конфіденційність. Такі пристрої найчастіше страждають від злому зловмисниками, оскільки вони надзвичайно вразливі.

Друга причина. Якщо ваш смартфон вже багато років у використанні, у вас з’явиться велика кількість обмежень з сторони розробників програмного забезпечення. Як це буде проявлятися?! Для прикладу, популярні месенджери розробляють та випускають оновлення для нових версій Android, які підтримуються ще і старішими версіями. Проблема в тому, що кожного року, після виходу чергової версії Android, поріг сумісності месенджера і версії Android також піднімається. Тобто, через деякий час, ви елементарно, не зможете користуватися звичними додатками.

Третя причина. В старих смартфонах, які випускалися ще в 2014-2016 роки, була обмежена кількість внутрішньої пам’яті та обмежена підтримка флеш-пам’яті. Відповідно, через стільки років видалення та запису нової інформації, відбувається погіршення пам’яті. Погіршення відбувається по тому ж принципу, що заряджання акумулятора. Чим більше циклів стирання і записування, тим більша ймовірність, що ваш смартфон зможе вийти з ладу в будь-який момент. В найгіршому випадку, ви втратите всю збережену інформацію. В кращому випадку, ви запідозрите щось неладне і зробите резервну копію.

На нашу думку, цих трьох причин цілком достатньо, що б не користуватися смартфонами, яким більше 3-х років, тим більше, що на ринку доступна велика кількість бюджетних смартфонів до 3-4 тис. грн., але з сучасним софтом та захистом.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google дозволили користувачам відключати стеження в Gmail

Google дозволила користувачам відключати стеження в Gmail, Chat і Meet. Розумні функції і персоналізацію можна відключити «одним махом». Google продовжує...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -